کد خبر: 4422
تاریخ انتشار: 15/آبان/1397 - ساعت : ۱۷:۳۵

سردار علی فضلی فرمانده دانشگاه افسری امام حسین : آرمان شهدا، آرمان دفاع از دین خدا و دفاع از امامت و ولایت است

سردار علی فضلی فرمانده دانشگاه افسری امام حسین : آرمان شهدا، آرمان دفاع از دین خدا و دفاع از امامت و ولایت است

سردار علی فضلی فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) در دومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم محمد اتابه: ماندگاری اسلام و پایداری انقلاب حاصل خون شهیدان است و خانواده شهدا بر خود ببالند که فرهنگ و منش آن‌ها، بستر مقاومت را شکل داده است.

گزارش خط قرمز ، سردار علی فضلی در دومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم محمد اتابه که در روستای گوراب زرمیخ شهر صومعه سرا برگزار گردید اظهار کرد: روز ۱۳ آبان یادآور بیش از پنج دهه فداکاری و مجاهدت امام راحل، مراجع، علما و شهدا تا پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است.

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز، دشمنان با ترور، راه انداختن جنگ هشت‌ساله و تحریم تلاش کردند تا انقلاب اسلامی ایران را به سقوط بکشانند افزود: با عنایت خدا، ازخودگذشتگی شهدا و بصیرت مردم ، انقلاب به چهلمین سالگرد خود رسیده و خانواده شهدا بیش از هرکس دیگر بر پیمودن راه دفاع از نظام مصمم‌تر هستند.

وی با اشاره به رشادت و مجاهدت‌های مدافعان حرم خاطر نشان کرد: اگر هوشیاری و بصیرت این جوانان برومند نبود و اگر خون‌های مقدس آن‌ها در دفاع از حرمین شریفین تقدیم نمی‌شد ممکن نبود امروز در مسیر اربعین باز شود و یا از عتبات عالیات آثاری باقی‌مانده باشد.

به گزارش خط قرمز ، سردار علی فضلی به رشادت‌های بی‌نظیر شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم اشاره کرد و افزود : ماندگاری اسلام و پایداری انقلاب حاصل خون شهیدان است و خانواده شهدا بر خود ببالند که فرهنگ و منش آن‌ها، بستر مقاومت را شکل داده است.

وی با تأکید بر زنده داشتن نام و یاد شهدا خاطرنشان کرد: شهدا رفتند تا ما راهشان و مسیرشان، فرهنگ و منششان را در جامعه اسلامی پیاده‌سازی کنیم، آرمان شهدا، آرمان دفاع از دین خدا و دفاع از امامت و ولایت است که اکثریت شهدا در وصیت‌نامه‌های خود بر اطاعت از ولی‌فقیه تأکید داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *