کد خبر: 5630
تاریخ انتشار: 3/آذر/1397 - ساعت : ۱۷:۲۹

سردار عبدالله پور : ساخت مسکن محرومان توسط سپاه قدس گیلان ادامه دارد

سردار عبدالله پور : ساخت مسکن محرومان توسط سپاه قدس گیلان ادامه دارد

سردار پاسدار محمد عبدالله‌پور در حاشیه حضور استاندار گیلان و همراهان وی در سپاه قدس گیلان اظهار داشت:‌ سپاه قدس گیلان خدمات قابل توجهی را تاکنون در حوزه‌های مختلف به اقشار آسیب‌پذیر و محروم استان ارائه داده است.

به گزارش خط قرمز ، فرمانده سپاه قدس استان گیلان عنوان کرد: بسیج و مجموعه سپاه قدس استان گیلان ظرفیت بسیار زیادی در همه ابعاد دارند بنابراین شایسته است سایر دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی و خدماتی با علم بر این موضوع بیشتر از توانمندی‌های این مجموعه و نهاد انقلابی استفاده کنند.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه امام راحل همواره به حفظ اتحاد و انسجام ملی تأکید داشتند ابراز داشت: ‌دشمنان نظام و جمهوری اسلامی همواره درصدد کاشتن تخم تفرقه و نفاق بوده و هستند به طوری‌که در عمر چهل ساله انقلاب اسلامی لحظه‌ای از توطئه افکنی دست نکشیده‌اند.

وی توجه و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: جنگ سیاسی و به ویژه اقتصادی آخرین حربه دشمنان و در رأس آنان آمریکا علیه انقلاب اسلامی است بنابراین با تمام قوا و توان خود به عرصه مقابله با جمهوری اسلامی ایران وارد شده‌اند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان ساخت مسکن محرومان را از جمله فعالیت‌های این نهاد انقلابی در سال‌های اخیر دانست و اظهار داشت: سال گذشته بالغ بر هزار واحد مسکونی به اقشار محروم استان گیلان تحویل داده شد و این برنامه برای امسال نیز توسط سپاه ادامه پیدا می‌کند.

سردار عبدالله‌پور خدمات رسانی به مردم به ویژه اقشار نیازمند استان گیلان در حوزه خرید جهیزیه ‌و مجددسازی را نیز مورد تأکید قرار داد و افزود: با توجه به نامگذاری امسال به نام سال حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری سپاه قدس گیلان از ظرفیت‌های خود برای تحقق این شعار استفاده می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *