کد خبر: 11728
تاریخ انتشار: 21/بهمن/1397 - ساعت : ۱۷:۴۸

سردار حزنی: شهدای دفاع مقدس نگین درخشان جامعه اسلامی هستند

سردار حزنی: شهدای دفاع مقدس نگین درخشان جامعه اسلامی هستند

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه بابیان اینکه رهبر، فرماندهان، سربازان و شهدای هشت سال دفاع مقدس با سایر جنگ‌ها متفاوت هستند گفت: شهدای دفاع مقدس نگین درخشان و ارزشمند جامعه اسلامی هستند.
به گزارش خط قرمز ، سردار سید ضیاءالدین حزنی ظهر امروز در مراسم یادواره امیران، سرداران و فرماندهان سرافراز شهید شهرستان رودبار در مصلای امام خمینی (ره) رودبار با بیان اینکه موفقیت ما در گرو یاد شهداست، اظهار کرد: موفقیت و سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا است. وی با اشاره به انتشار کتاب دستاوردها و فعالیت‌های شهدا گفت: این کتاب مظلومیت، شهامت و جهادطلبی شهدا را به تصویر کشیده است.
فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با اشاره به تغییر شیوه جنگ‌ها در جامعه امروز افزود: جنگ‌ها و مبارزات گذشته در ایران نشان‌دهنده تعصب ایرانیان به آب‌وخاک و ناموس است.
وی با اشاره به اینکه رهبر، فرماندهان، سربازان و شهدای هشت سال دفاع مقدس با سایر جنگ‌ها متفاوت هستند بیان کرد: جمهوری اسلامی تنها نظامی است که همه اقشار در آن مشارکت داشتند و صداقت، معنویت، فرماندهی، مدیریت و اقتدار حضرت امام (ره) سبب جذب همه اقشار برای حفظ نظام شده بود.
حزنی با اشاره به اینکه ۷۵ درصد از شهدای دفاع مقدس از اسامی ائمه اطهار (ع) بودند گفت: بیش از ۸۵ هزار شهید بسیجی تقدیم انقلاب کردیم که هزاران شهید و جانباز از جامعه زنان بودند. فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با اشاره به شرایط سخت جنگ تحمیلی گفت: ایران تنها کشوری است که در یک روز ۸۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرد و در مقابل تمام جهان علیه ایران اسلامی بسیج شده بودند.
وی با بیان اینکه در طول هشت سال دفاع مقدس یک وجب خاک را به دشمن ندادیم بیان کرد: روحیه، نیات و اهداف پاک شهدا موجب شکست دشمن شد و با رهبری امام راحل، رشادت‌های شهدا و پشتیبانی مردم اجازه نداد که یک وجب از خاک ایران اسلامی به دشمن داده شود.
حزنی با اشاره به اینکه شهدایمان افتخار می‌کنیم که امنیت و آرامش امروز را مدیونشان هستیم گفت: شهدای دفاع مقدس نگین درخشان و ارزشمند جامعه اسلامی هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *