کد خبر: 63423
تاریخ انتشار: 10/آذر/1402 - ساعت : ۰۹:۲۳

امیرسرتیپ دکتر کیومرث حیدری : ساخت ۸ بیمارستان برای مردم توسط سرهنگ رحمانی مصداقی از عمل صالح است

امیرسرتیپ دکتر کیومرث حیدری : ساخت ۸ بیمارستان برای مردم توسط سرهنگ رحمانی مصداقی از عمل صالح است

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تربیت فرزندان صالح را مصداق عمل صالح دانست و گفت: زمانی که کشورها در خود را به روی ایران بسته بودند سرهنگ رحمانی شبکه خدمات رسانی را به آن انداخت و هشت بیمارستان را برای مردم ساخت و این مصداقی از عمل صالح است.

به گزارش خط قرمز ، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران شب گذشته در آیین گرامیداشت مادر سرهنگ ولی رحمانی فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی و جهادی نیروی زمینی ارتش و معاونت تحقیقات جهاد خودکفایی در مسجد امام حسین (ع) روستای آبرود بخش سردار جنگل شهرستان فومن با بیان اینکه اگر انسان در راه حق و خدا حرکت کند عاقبت به خیر خواهد شد، اظهار کرد: انسان برای عاقبت به خیری نیاز به چراغ راهی همچون پیامبران دارند که بعد از پیامبر ائمه اطهار و بعد از امامان معصوم ولایت فقیه نماد عینی صراط مستقیم امت ما است.

وی ولایت فقیه را عطیه الهی به امت دانست و افزود: امروز مقام معظم رهبری پرچم دار ولایت فقیه است.

فرمانده نزاجا با اشاره به اینکه در قرآن هرجا کلمه آمنو آمده پس از آن عمل صالح نیز ذکر شده، گفت: عمل صالح پیوندی برای افرادی است که ایمان آوردند و عمل صالح انجام دادن هم توقیفی از جانب خدا است.

امیر سرتیپ حیدری با اذعان به اینکه ایمان بدون عمل صالح پذیرفته نخواهد شد، افزود: عمل صالح عملی است که خدا و بندگانش از آن خوشنود شوند.

وی با بیان اینکه عمل صالح نتیجه‌ای دارد که تربیت فرزند نیک و سالم و صالح یکی از نتایج آن است، خاطرنشان کرد: فرزندان صالح همچون صدقه جاری هستند.

فرمانده نزاجا با تمجید از سرهنگ ولی رحمانی به پاس خدمات ارزشمند وی به مردم در ایام کرونا، خاطرنشان کرد: در زمان کرونا وقتی همه از همدیگر فرار می‌کردند و کشورها درهای خود را به روی کشور بسته بودند سرهنگ رحمانی شبکه خدمات رسانی را به آن انداخت و هشت بیمارستان را برای مردم ساخت و این مصداقی از عمل صالح است.

در این مراسم جمع کثیری از مردم ، دکتر بهروز جلائی معاون سیاسی استادار گیلان ، فرماندار فومن ، امام جمعه شهرستان شفت ، تعداد زیادی از مسئولان نظامی ارتش و مسئولان استانی حضور داشتند .

در پایان این مراسم امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مزار مرحومه خانم فاطمه سلمان زاده مادر گرانقدر دکتر خلبان ولی رحمانی حضور یافت و پس از قرائت فاتحه از برای این مادر سفر کرده از بقعه متبرکه امام زاده مسجد امام حسین (ع) این روستا زیارت کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *