کد خبر: 8450
تاریخ انتشار: 9/دی/1397 - ساعت : ۱۵:۱۳

استاندار گیلان در بازدید از محور برفی اسالم به خلخال؛ به غیر از محور پونل به خلخال تمامی محورهای مواصلاتی گیلان باز است

استاندار گیلان در بازدید از محور برفی اسالم به خلخال؛ به غیر از محور پونل به خلخال تمامی محورهای مواصلاتی گیلان باز است

استاندار گیلان با اشاره به مسدود بودن محور پونل به خلخال بواسطه مخاطرات موجود گفت: تردد خودروها در بقیه محورهای مواصلاتی استان گیلان به صورت عادی جریان دارد.

به گزارش خط قرمز دکتر مصطفی سالاری عصر امروز در حاشیه بازدید از محور پوشیده از برف اسالم به خلخال در گفتگو با خبرنگاران به تلاش های نیروهای راهداری، هلال‌احمر، اورژانس جاده‌ای، پلیس راه و دیگر دستگاه‌های امدادرسان در محورهای برفی استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر به غیر از محور پونل به خلخال که بواسطه مخاطرات موجود مسدود است، مشکلی در محورهای مواصلاتی استان وجود ندارد.

وی به بارش برف در محور اسالم به خلخال طی ۲ روز گذشته اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تردد خودروها در این مسیر به صورت عادی جریان دارد.

نماینده عالی دولت در گیلان اظهار داشت: هدف از حضور در این منطقه بازدید از محور برفی و نحوه خدمات رسانی به مردم و خداقوت به عوامل امدادی است.

به گزارش خط قرمز – وی همچنین خطاب به رانندگانی که قصد تردد از محورهای برفگیر استان را دارند، گفت: به منظور حفظ سلامتی خود و سرنشینان مسائل ایمنی را با دقت رعایت و قبل از حرکت، وضعیت راه ها را از طریق اخبار و سامانه های اطلاع‌رسانی پیگیری کنند.

استاندار گیلان افزود: مسافران به غیر از موارد ضروری در محورهایی که برفگیر است، از سفر اجتناب کنند.

دکتر سالاری همچنین با حضور در راهدارخانه لرزره و پایگاه امدادی جمعیت هلال‌احمر در مسیر اسالم به خلخال به راهداران و نیروهای امدادی خداقوت گفت و از تلاش های بی وقفه آنان قدردانی کرد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *