کد خبر: 7202
تاریخ انتشار: 25/آذر/1397 - ساعت : ۲۲:۵۸

زنگ پژوهش در دبیرستان شاهد شهید کدیور فومن نواخته شد

زنگ پژوهش در دبیرستان شاهد شهید کدیور فومن نواخته شد

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فومن و بخشدار سردار جنگل زنگ پژوهش در دبیرستان شاهد شهید کدیور نواخته شد.

به گزارش خط قرمز باتوجه به آغاز هفته پژوهش با حضور حمید رضایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فومن، یوسف منتظری بخشدار بخش سردار جنگل و علی علیزاده معاون آموزشی آموزش و پرورش زنگ هفته پژوهش در دبیرستان شاهد شهید کدیور نواخته شد.

حمید رضایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی با اشاره به شعار هفته پژوهش” پژوهش هدفمند و فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی” گفت: از وقتی بشر پا به عرصه حیات گذاشته با موانع و مشکلاتی روبرو بوده و از همان ابتدا با کنکاش های ابتدایی برای رفع موانع، پژوهش را شروع کرده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تکنولوژی و فناوری که در حال حاضر از آن برخوردار هستیم حاصل پژوهش بشر در طول قرن های متمادی بوده است، افزود: امروزه در کشور ما شاهد این هستیم که سرعت پژوهش و به دست آوردن نتایج شگفت انگیز و جدید ارتقا پیدا کرده و هر روز برسرعت پیشرفت و نوآوری در عرصه های مختلف بیشتر خواهد شد.

به گزارش خط قرمز معاون آموزشی آموزش و پرورش فومن به اهمیت تحقیق و پژوهش گفت: ما نباید تنها مصرف کننده صرف علم و پژوهش باشیم بلکه باید تولید علم کنیم.

وی با بیان اینکه باید از طرح های پژوهشی در سطح شهر حمایت شود، ادامه داد: برای امر پژوهش باید رویکرد پژوهشگری داشته باشیم و از پژوهش و پژوهشگر حمایت کنیم.

در ادامه بعد از پایان مراسم دانش آموزان دبیرستان شاهد شهیدکدیور به مناسبت هفته پژوهش از کارخانه نئوپان فومنات بازدید بعمل آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *