کد خبر: 6896
تاریخ انتشار: 19/آذر/1397 - ساعت : ۲۱:۵۳

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان : مدیران برای اجرای صحیح برنامه های راهبردی سلامت، اهتمام کنند

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان : مدیران برای اجرای صحیح برنامه های راهبردی سلامت، اهتمام کنند

جلسه شورای عالی دارو و تجهیزات پزشکی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و صاحبان فرایند، در دفتر ریاست دانشگاه، برگزار شد.

به گزارش خط قرمز، جلسه شورای عالی دارو و تجهیزات پزشکی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و صاحبان فرایند، در دفتر ریاست برگزار شد و طی آن مدیریت هزینه، پرداخت به موقع مطالبات و به روز رسانی خریدها، شناسایی و مدیریت اقلام مصرفی پرمصرف، مورد توجه قرار گرفت.

دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک – رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مدیریت هزینه در خرید دارو و تجهیزات را مهم دانست و خاطرنشان کرد: بهبود خدمت رسانی و کاهش زمان انتظار خدمت به مردم، از اهداف اصلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان است، در این زمینه، تمامی سعی و تلاش مجموعه بزرگ دانشگاه، بهبود کیفیت خدمات و افزایش رضایتمندی گیرندگان خدمت است.

وی تاکید کرد: مدیریت خرید متمرکز دارو و تجهیزات نیز یکی از برنامه های راهبردی دانشگاه است که در این خصوص، تمامی فرایندهای تهیه و خرید دارو و تجهیزات مراکز درمانی، چه سرپایی و چه بستری، باید با مدیریت و نظارت معاونت غذا و دارو دانشگاه، به انجام برسد.

این مقام مسوول، در پایان سخنان خود، ضمن تشریح برنامه های دانشگاه در این حوزه، خواستار اهتمام مدیران برای استقرار  و اجرای صحیح برنامه های راهبردی شد.

گفتنی است؛ حجت الاسلام و لمسلمین مهدی افتخاری- نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و نیز ولی داداشی- نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، در این جلسه حضور داشتند و در خصوص بهبود فرایندهای خدمت رسانی به مردم استان اعلام آمادگی کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *