کد خبر: 8240
تاریخ انتشار: 6/دی/1397 - ساعت : ۱۹:۳۳

رئیس اداره اوقاف رشت از برگزاری هفت گفتمان اندیشه ورز انقلاب با موضوع ۹ دی در این شهرستان خبر داد

رئیس اداره اوقاف رشت از برگزاری هفت گفتمان اندیشه ورز انقلاب با موضوع ۹ دی در این شهرستان خبر داد

به گزارش خط قرمز ، حجت الاسلام حمید رضا کریمی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت، صبح امروز در نشست هماهنگی برگزاری مراسم ۹ دی اظهار داشت: کارکنان این اداره به همراه اعضای هیئت امنا و خدام بقاع متبرکه و مساجد در راهپیمایی ۹ دی به صورت گسترده شرکت خواهند کرد.
وی از برگزاری گفتمان اندیشه ورز انقلاب در روز ۹ دی در بقعه متبرکه دانای علی خبر داد و گفت: در عصر همین روز در مجاورت بقعه دانای علی رشت به همت مرکز فرهنگی قرآنی این آستان مقدس یک ایستگاه صلواتی برای پذیرایی از عموم مردم دایر خواهد شد.
کریمی اعلام کرد: در شهرستان رشت و هر یک از پنج بخش تابعه اداره اوقاف شهرستان رشت، یک بقعه شاخص مجری برگزاری گفتمان اندیشه ورز انقلاب با موضوع حماسه ۹ دی خواهد بود.
وی حماسه ۹ دی را احیاگر انقلاب و ارزشهای متعالی آن دانست و گفت: تلاش برای پاسداشت قیام ۹ دی، تکریم مجاهدت های انقلابیون از صدر اسلام تاکنون است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت به تلاش های پیدا و پنهان دشمنان اسلام و استکبار جهانی برای کمرنگ کردن اهمیت قیام ۹ دی، تاکید کرد: حضور گسترده در مراسم گرامیداشت قیام ۹ دی اجازه تکرار فتنه به فتنه گران را نمی دهد.
حجت الاسلام کریمی با قابل تحسین خواندن بصیرت مردم گیلان در قیام علیه فتنه گران، گفت: مردم گیلان و رشت همواره در خط مقدم دفاع از اسلام وانقلاب ایستاده اند. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *