کد خبر: 7277
تاریخ انتشار: 24/آذر/1397 - ساعت : ۱۸:۰۵

دیدار چهره به چهره مدیر کل بنیاد شهید گیلان با جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران

دیدار چهره به چهره مدیر کل بنیاد شهید گیلان با جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران

شهدا و ایثارگران الگوهای ایمان و اعتقاد در جامعه اسلامی هستند
عبدالله پاکاری روز پنجشنبه 22 آذر 97،با حضور در گلزار شهدای رشت و ضمن ادای احترام و نثار فاتحه به روح شهدای والامقام جنگ تحمیلی و مدافع حرم این شهرستان،در دیدار چهره به چهره با جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران،ضمن قدردانی از صبر و بردباری خانواده های شاهد و ایثارگر،گفت:خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به عنوان پرچم دار و پشتیبان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

به گزارش خط قرمز – مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در حاشیه این دیدارها افزود: امنيت پايدار امروز كشورمان مرهون خون های پاک و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران است که سرمايه های ارزشمند و معنوی نظامند و اميدواريم همه ما از ادامه دهندگان واقعی راه اين عزيزان باشيم.
پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به فداکاری های بزرگ خانواده های معظم شهدا عنوان کرد:به خاطر استقامت و پایداری شما خانواده های معظم شهدا امروزه کشور ما یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا است و هر نفسی که ما می کشیم به برکت دعای خیر شماست.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران برای مسئولان افتخار است و شاید مهمترین کاری که یک مسئول می تواند انجام دهد،عمل صحیح به وظایفی است که بر عهده دارد.
به گزارش خط قرمز – وی شهدا و ایثارگران را الگوهای ایمان و اعتقاد در جامعه اسلامی دانست و یادآور شد: خانواده های معظم شاهد و ایثارگر با تقدیم عزیزان خود در راه دفاع از اسلام و ارزش های اسلامی و آرمان های امام و انقلاب از جایگاه ویژه ای برخوردار و مایه عزت، افتخار و سربلندی ملت ایران هستند.
پاکاری با بیان اینکه امیدواریم مسئولان جمهوری اسلامی ایران بتوانند اهداف، آرمان ها و آرزوهای شهدا، انقلاب و امام خمینی(ره) را محقق کنند، افزود: آرمان شهدا و امام خمینی(ره) چیزی جز سه شعار اصلی انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی نیست. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *