کد خبر: 6109
تاریخ انتشار: 10/آذر/1397 - ساعت : ۲۰:۵۲

دیدار و عیادت مدیر کل بنیاد شهید گیلان از جانبازان اعصاب و روان گیلانی در مراکز درمانی استان اردبیل

دیدار و عیادت مدیر کل بنیاد شهید گیلان از جانبازان اعصاب و روان گیلانی در مراکز درمانی استان اردبیل

به گزارش خط قرمز ه گزارش ایثار گیلان ، عبدالله پاکاری در دیدار و عیادت با جانبازان اعصاب و روان گیلانی در مراکز درمانی استان اردبیل، با بیان اینکه ایثارگران و جانبازان ما از شرف و عزت مملکت دفاع کردند و حق بزرگی بر گردن کشور و مردم دارند، اظهار کرد: هر انسانی در برابر عظمت عزیزان جانباز به خصوص جانبازان اعصاب و روان می بایست سر تعظیم فرود بیاورد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان افزود: همه باید تلاش کنیم تا در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداریم؛ چرا که این نظام ثمره خون شهدا و ایثارگری های جانبازان عزیز است.

وی با بیان اینکه باید به جانبازان اعصاب و روان توجه بیشتری شود، تصریح کرد: این یک تکلیف است و تلنگری است به همه مسئولان و آحاد جامعه که به این جانبازان که برای اسلام و انقلاب جانفشانی کردند، توجه شود.

به گزارش خط قرمز این مقام مسئول، خدمات رسانی به جانبازان و بیماران اعصاب روان و مشکلات جامعه ایثارگر را از وظیفه اصلی مسئولان دانست و خاطرنشان کرد: جانبازان اعصاب و روان شهیدان زنده اند و با توجه به شرایط سختی که دارند، باید نسبت به آنان ادای دین کنیم. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *