کد خبر: 12297
تاریخ انتشار: 1/اسفند/1397 - ساعت : ۱۶:۱۸

دیدار مدیر منطقه و کارکنان فرزندان شاهد و ایثارگر با فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان

دیدار مدیر منطقه و کارکنان فرزندان شاهد و ایثارگر با فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان

مهندس ناصر عطایی، مدیر منطقه یک رشت به همراه کارکنان فرزندان شاهد و ایثارگر شهرداری منطقه یک با سردار محمدعلی حق‌بین فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان دیدار کردند .

به گزارش خط قرمز ، سردار حق بین در این دیدار با تاکید بر خدمت رسانی به شهروندان و مردم غیور و انقلابی اظهار داشت: مردم کشور ما مردمانی با اصالت بالایی هستند، اگر با این مردم با صداقت و روراستی رفتار شود مردم از خود بزرگواری نشان می‌دهند

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان، با تأکید بر اینکه مسئولان باید خود را وقف خدمت به مردم کنند، اظهارداشت: انتظار همه ما از مردم و مسئولان این است که قدر حمایت مردم از انقلاب و نظام را دانسته و با خدمت به مردم زمینه پیشرفت انقلاب در عرصه‌های مختلف را پدید آورند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، از ابتدای پیدایش تا به امروز همیشه مورد هجوم توطئه‌های دشمن بوده، گفت: خدارا شاکر و سپاس گذاریم که مردم بیدار ایران اسلامی با آگاهی، بصیرت و شجاعت از نظام و ارزش‌های انقلاب حمایت کرده و به این سادگی فریب دشمن را نخواهد خورد.
مدیر منطقه یک رشت در دیدار با فرمانده شکر عملیاتی سپاه قدس گیلان بر همگامی و همراهی تمام دستگاهها در خدمت رسانی به شهروندان و خانواده شهدا تاکید کرد

مهندس عطایی گفت: خدمت رسانی به شهروندان و اداره امور اجرایی در شهر ضرورتی است که تمامی دستگاهها و ادارات باید آن را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.
وی با اشاره به حضور گسترده شهروندان رشت در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن اظهار داشت: حضور گسترده شهروندان در راهپیمایی امسال ۲۲ بهمن پیامهای بسیاری دارد که باید همگان به آن توجه کنیم.
مدیر منطقه یک با اشاره به اینکه شهدا به خاطر اسلام جان خود را فدا کرده اند، گفت: هر چقدر در راستای خدمت به خانواده این افراد تلاش کنیم، کافی نیست
عطایی پیشرفت در عرصه های علمی کشور را مرهون خون شهدا دانست و از خانواده های شهدا قدردانی کرد.
در ادامه این دیدار چند تن از اعضای خانواده شهدا به ایراد سخن و بیان مشکلات خود پرداختند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *