کد خبر: 854
تاریخ انتشار: 10/مهر/1397 - ساعت : ۱۳:۲۹

دیدار فرمانده سپاه قدس گیلان با آتش نشانان شهر باران

دیدار فرمانده سپاه قدس گیلان با آتش نشانان شهر باران

به گزارش خط قرمز , صبح ۹ مهر ۹۷ سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان به همراه تنی چند ازمعاونان سپاه قدس با حضور در سازمان آتش نشانی رشت با بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی، افسران ارشد و آتش نشانان این سازمان به مناسبت ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی دیدار کردند.
در این دیدار بابک رمضانی، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت ابتدا ضمن خیر مقدم به سردار عبدالله پور و هیات همراه به بیان اقدامات صورت گـرفته و عملکرد سازمان آتش نشانی اشاره کـرد و وضعیت فعلی سازمان آتش نشانی را تشریح کرد و به بیان موانع و مشکلات این سازمان پرداخت و توضیحاتی نیز پیـرامون شرح خدمات آتش نشانان در حوزه های مختلف ارایه نمود.
فرمانده سپاه قدس گیلان ضمن تبریک روز آتش نشان اظهار کرد: هنگـامی که همه از آتـش فـرار می کنند شما آتش نشانان به دل آتش می زنید و به مقابله با آتش می پردازید و این اقدام، شایسته تقدیر است وی در ادامه با اهدای هدایایی به آتش نشانان برای این تلاشگران آرزوی سلامتی و تندرستی کرد.
سردار عبدالله پور با بیان اینکه هرچه در آموزش عرق بریزید نتیجه اش را می بینید تاکید کرد: یقینا هرچه فرهنگ ایمنی ارتقا یابد خسارات ناشی از ناایمنی و آتش سوزی ها کمتر می شود
وی ادامه داد: آتش نشانی و سپاه در کنار هم می توانند در فرهنگ سازی و آموزش مسایل ایمنی خصوصا در مسجد و محلات منشا خیر باشند.
وی خاطر نشان کرد: در مسجد مشکلات قابل حل است و یکی از این مشکلات که قابل حل است بحث آموزش و فرهنگ سازی است که می شود با سبک های جذاب مردم را به فراگیری مسایل ایمنی علاقمند ساخت.
وی با اشاره به ناایمنی در بازار رشت ادامه داد: اگر در این حوزه از شهر اتفاقی رخ دهد با بحران مواجه خواهیم شد لذا در زمینه پیشگیری و برطرف کردن مخاطرات و ناایمنی ها ی بازار به نیابت از شما آتش نشانان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد تا از وقوع حوادث احتمالی در این حوزه از شهر پیشگیری کنیم.
سردار عبدالله پور در پایان این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع آتش نشانان گفت: در کنار شما آتش نشانان هستیم و تلاش می کنیم تا مشکلات شما کاهش یابد.
در خاتمه رمضانی، رییس سازمان آتش نشانی از اعلام آمادگی آتش نشانی برای افزایش تعامل با سپاه استان خبر داد و از حضور فرمانده سپاه قدس در این سازمان تشکر و قدر دانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *