کد خبر: 7838
تاریخ انتشار: 1/دی/1397 - ساعت : ۱۹:۴۳

دیدار صمیمانه هیات مدیره ی سازمان نظام پزشکی شهرستان رشت با مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان

دیدار صمیمانه هیات مدیره ی سازمان نظام پزشکی شهرستان رشت با مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان

دکتر انوش بزریگر عضو شورای عالی نظام پزشکی و رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی های استان گیلان به همراه اعضای هیات مدیره نظام پزشکی رشت با حضور در دفتر مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان ، با ایشان ملاقات نمودند

به گزارش خط قرمز -در این دیداربسیار صمیمانه اعضاء نظام پزشکی استان گیلان ضمن تقدیر از حسن ارتباط سازمان تامین اجتماعی با کلیه پزشکان و داروسازان استان ، خواستار پی گیری و تسریع پرداخت مطالبات سازمان تامین اجتماعی به جامعه پزشکی استان شدند.
همچنین اعضای نظام پزشکی استان ضمن با اهمیت خواندن نقش سازمان تامین اجتماعی در ایجاد امنیت شغلی برای جامعه پزشکی ، تامین اعتبار و تسریع در پرداخت مطالبات جامعه پزشکی را از مهمترین دغه غه های نظام پزشکی دانسته و عنوان نمودند که در شرایط خطیر کنونی ، نگهداشت سطح کیفی خدمات ارائه شده به بیماران استان ، رابطه مستقیم با دریافت مطالبات سازمان تامین اجتماعی داشته لذا خواستار همراهی ویژه این سازمان شدند.
در ادامه دیدار دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان ضمن گرامیداشت خاطره دکتر نوربخش مدیر عامل فقید سازمان تامین اجتماعی که از اعضای فعال و تاثیر گذار در نظام پزشکی کشور بودند ، جایگاه ارزشمند و تاثیرگذار نظام پزشکی استان را در اعتلای نقش آفرینی جامعه پزشکی برشمردند و از سعه صدر و همکاری ایثار گرانه جامعه پزشکی استان قدردانی نمودند.
به گزارش خط قرمز – ایشان اذعان نمودند که حوزه درمان تامین اجتماعی تمام همیت خویش را برای بروز نمودن مطالبات پزشکان و داروسازان مبذول می نمایند.
دکتر شهدی نژاد نظارت کلیه سازمان های مرتبط بر امر سلامت را برای حمایت از بیماران برای دریافت خدمات درست درمانی ، امری لازم دانسته و در این زمینه تقاضای همکاری و همدلی بیش از پیش داشتند.
بروز نمودن پرداخت مطالبات بیمارستان های خصوصی ، عقد قرارداد با کلیه بیمارستان خصوصی متقاضی ، پرداخت به روز مطالبات داروخانه ها ، پزشکان و مراکز پاراکلینیک از دیگر مواردی بودند که دکتر شهدی نژاد تاکید نمود تمامی تلاش خویش را برای محقق شدن آن خواهند نمود. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *