کد خبر: 2161
تاریخ انتشار: 19/مهر/1397 - ساعت : ۱۵:۴۵

دیدار رییس سازمان آتش نشانی رشت با رییس پلیس راهور استان گیلان

دیدار رییس سازمان آتش نشانی رشت با رییس پلیس راهور استان گیلان

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، آتش نشانان با رییس پلیس راهور استان گیلان و رییس راهور رشت دیدار داشتند.

به گزارش خط قرمز ، همین گزارش حاکی است: در این دیدار بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، شهرام مومنی معاونت عملیات این سازمان بهمراه تنی چند از مدیران و افسران ارشد سازمان آتش نشانی حضور داشتند.

بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی رشت در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تقدیم شایسته ترین احترامات از تلاش و همت جسورانه و صمیمانه تلاشگران عرصه عشق و ایثار تقدیر داشت و گفت: جای بسی مباهات است تا بعنوان یک شهروند از خدمات ارزنده نیروی انتظامی در برقراری نظم، امنیت و آسایش بعنوان یکی از اساسی ترین و اصلی ترین نیازهای ملت و کشور سپاسگزار باشم.

وی در ادامه با بیان اینکه، مجموعه پرتلاش پلیس راهور در مواقع بروز حوادث، تعاملات بسیار خوبی با آتش نشانان شهر دارد، افزود: ترویج فرهنگ ایمنی یکی از رسالت های مهم سازمان آتش نشانی است و در زمینه ایمنی چندین شاخصه مهم وجود دارد که اصلی ترین مولفه آن پیش بینی و پیشگیری است.

وی ضمن اشاره به پیوستن کارکنان پلیس راهور به گروه همیار آتش نشان در اسفند سال ۹۶ افزود: آموزش و ارتقا دانش در زمینه اطفاء حریق مولفه ای است که در صورت وقوع حادثه در کاهش آسیب ها بواسطه افزایش دانش و مهارت انجام می گیرد که به حمد الله تعاملات در این زمینه محقق بوده و تداوم خواهد داشت.

سرهنگ محمدی پلیس راهور استان گیلان نیز در ادامه بر تداوم تعاملات بیشتر تاکید کردند و مجموعه پلیس راهور را در کنار آتش نشانان دانست.

رمضانی در پایان با اهدای لوح تقدیر ضمن خدا قوت به آن مجموعه پرتلاش، از ایزد منان موفقیت روز افزون در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا برایشان مسئلت داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *