کد خبر: 11604
تاریخ انتشار: 20/بهمن/1397 - ساعت : ۱۴:۱۶

دیدار استاندار گیلان به همراه مدیر کل بنیاد شهید استان از خانواده یکی از شهدای انقلاب اسلامی

دیدار استاندار گیلان به همراه مدیر کل بنیاد شهید استان از خانواده یکی از شهدای انقلاب اسلامی

استاندار گیلان به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با خانواده یکی از شهدای این ایام دیدار کردند.
به گزارش خط قرمز دکتر مصطفی سالاری در دیدار با خانواده شهید محمدرضا نونوار در رشت با تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) به مجاهدت های شهدا در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: آرامش و امنیت موجود در کشور مرهون رشادت‌های شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان از حرم است.
وی اظهار داشت: نهال نوپایی که این شهیدان در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی آبیاری کردند به درختی تناور تبدیل شده است و حفظ و صیانت از آن با خدمت مضاعف به مردم که پشتیبانان اصلی انقلاب هستند، جزو وظایف ماست.
نماینده عالی دولت در گیلان افزود: ایمان و باورهای اعتقادی مردم به عنوان اندیشه و تفکر معنوی انقلاب اسلامی آنان را در مسیر آرمان‌های خود ثابت و استوار نگهداشته است.
به مناسبت گرامیداشت ایام اله دهه فجر،عبداله پاکاری در دیدار با خانواده شهید والامقام انقلاب «محمدرضا نونوار»،که در معیت استاندار گیلان صورت پذیرفت، حضور در جمع خانواده معظم شهدا و ایثارگران را به دلیل پاسداشت ارزش والای آنان خواند و اظهار کرد: شهدا سرمایه های انقلاب اسلامی هستند و یاد و خاطره آنان هیچگاه از اذهان مردم پاک نخواهد شد. وی امنیت و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون شهدا دانست و گفت: همه ما نسبت به خانواده شهدا تکلیف بزرگی برعهده داریم. مدیرکل بنیاد گیلان،با بیان اینکه امروز هم برای حفظ وحدت در جامعه نیازمند ازخودگذشتگی دلسوزان اسلام و انقلاب هستیم گفت: باید از منافع شخصی خود برای منافع ملی و جامعه چشم پوشی کنیم. پاکاری، شهدای انقلاب اسلامی را مظهر و اسوه شجاعت و ایثار و مردانگی عنوان کرد و گفت: ما به وجود چنین مردانی افتخار می‌کنیم. وی خاطرنشان کرد: دستاوردها و آرمان های انقلاب اسلامی باید به طور اساسی در بین مردم کشور به ویژه نسل جوان که آینده‌سازان این میهن اسلامی هستند تبیین شود که لازمه این کار بصیرت، آگاهی و هوشیاری است.
در پایان این دیدار استاندار گیلان به پاس صبر، استقامت و ایثارگری این خانواده شهید لوح تقدیری به مادر شهید محمدرضا نونوار اهدا کرد.
شهید محمد رضا نو نوار ۲۱ بهمن سال ۵۷ و در سن ۲۰ سالگی در تهران به دست ماموران رژیم پهلوی به درجه رفیع شهادت نائل آمد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *