کد خبر: 12011
تاریخ انتشار: 27/بهمن/1397 - ساعت : ۱۴:۵۵

دکتر حسنی نماینده مردم رشت :تعامل و ارتباط سازنده همکاران تامین اجتماعی با بیمه شدگان قابل تقدیر است

دکتر حسنی نماینده مردم رشت :تعامل و ارتباط سازنده همکاران تامین اجتماعی با بیمه شدگان قابل تقدیر است

دکترحسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در دیداراز مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان اظهار داشت: تعامل و ارتباط سازنده همکاران تامین اجتماعی گیلان با مردم و بیمه شدگان قابل تقدیراست.
به گزارش خط قرمز – ایشان در بازدید از بخش های مختلف مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان پیشرفت های سازمان تامین اجتماعی در ارائه خدمات الکترونیک را قابل توصیف بیان نمود و افزود قدمهای زیادی برای ارتقاء خدمات درمانی در سازمان تامین اجتماعی برداشته شده است . اما لیاقت مردم بیش از این است وهنوز با آنچه در شان ملت ایران است فاصله داریم لذا باید با تلاش و همدلی سازمانها ،دولت و مجلس برای رسیدن به شرایط مطلوب و خواست ملت و مقام معظم رهبری همت نماییم.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اجرای سیستم ارجاع داخلی بیمار در سازمان تامین اجتماعی را یک گام مثبت در ارتقاء خدمات درمانی دانست و افزود اجرای نظام ارجاع در سطح کشور می تواند بسیاری از گره های درمانی کشور را باز کند.
شایان ذکر است که در این دیدار علاوه بر استماع گزارش عملکرد و فعالیتهای انجام شده به ویژه در توسعه دولت الکترونیک توسط مدیردرمان استان ،این نماینده مجلس با حضور در محل کار سایر همکاران در یک فضای صمیمانه با آنان گفتگو نمود. خط قرمز خبر 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *