کد خبر: 11393
تاریخ انتشار: 16/بهمن/1397 - ساعت : ۲۲:۲۶

در پنجمین روز از دهه فجر ؛ اورژانس اجتماعی شفت افتتاح شد

در پنجمین روز از دهه فجر ؛ اورژانس اجتماعی شفت افتتاح شد

در پنجمین روز از دهه فجر ، با حضور معاون استاندار گیلان و مدیر کل بهزیستی استان به شهرستان شفت پروژه های عمرانی ، خدماتی و تولیدی شفت افتتاح و بهره برداری رسید.

در این برنامه اورژانس اجتماعی شفت با اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان ، آسفالت دو رشته راه روستایی در سفیدمزگی و سالک معلم با640 میلیون تومان، یک واحد تولیدی نساجی در شهر صنعتی شفت با بیش از 5 میلیارد و 145 میلیون تومان اعتبار افتتاح شد.

سیدمحمد احمدی معاون استاندار گیلان در مراسم افتتاح  این پروژه ها با بیان اینکه جمعیت در برنامه ریزی ها مهمترین اصل به شمار می آید، اظهار داشت: به زودی با آماده شدن سند آمایش سرزمینی، مبنای حرکت ما به سمت توسعه مشخص می شود.

وی با اشاره به اینکه آرایش جمعیتی در شهرستان شفت با دیگر نقاط استان متفاوت است، افزود: بیشتر بافت این شهرستان روستایی است و این موضوع را می توان فرصت محسوب کرد و از آن به عنوان موتور محرکه توسعه بهره گرفت.

احمدی تصریح کرد: اگر روستاییان خدمات مناسبی دریافت کنند و رونق اقتصادی در روستاها ایجاد شود، شاهد مهاجرت به شهرها نخواهیم بود.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان با تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت ها، گفت: باید برای جبران عقب‌ماندگی‌هایی که شهرستان شفت در بعضی شاخص ها دارد، تلاش کرد.

وی از افتتاح ۳۲ پروژه با بیش از ۱۵ میلیارد تومان اعتبار درشهرستان شفت همزمان با دهه فجر امسال خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *