کد خبر: 11502
تاریخ انتشار: 18/بهمن/1397 - ساعت : ۱۰:۲۵

در ششمین روز از دهه فجر؛ پارک بانوان شهرداری لاهیجان افتتاح شد

در ششمین روز از دهه فجر؛ پارک بانوان شهرداری لاهیجان افتتاح شد

همزمان با ششمین روز دهه مبارک فجر پارک بانوان لاهیجان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

به گزارش خط قرمز ، با حضور اسماعیل میر غضنفری فرماندار،مسعود کاظمی شهردار،فرداد جنابی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، مدیران دستگاههای اجرایی و جمع زیادی از بانوان این پارک افتتاح شد.

مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در ابتدای افتتاح این پارک گفت: چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی به عموم شهروندان و به خصوص به بانوان و مادران عزیز که در این مراسم حضور دارند تبریک عرض می نمایم.

وی ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه (س) افزود: از جناب دکتر سالاری استاندار محبوب گیلان بدلیل حضور جناب میر غضنفری به عنوان فرماندار شهرستان لاهیجان قدردانی میکنم.

وی اضافه کرد : امیدوارم همدلی در بین دستگاههای اجرایی و نظارتی باعث شود این شهر با سرعت بیشتری به سوی اهدافی که برای مردم رفاه افزون تری ایجاد می نماید، نیل پیدا کند.

وی گفت : پارک بانوان با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۱۵۰ملیون ریال از محل درآمدهای عمومی شهرداری لاهیجان توسعه و بازسازی شده و با توجه به اینکه در دهه فاطمیه (س) قرار داریم به مادران شهید شهرستان تقدیم می کنیم.

شهردار لاهیجان افزود: این نخستین پارک بانوان شهرستان است که شامل زمین ورزشی بسکتبال،یوگا،شطرنج،پینگ پونگ و ورزش های همگانی و رزمی ، پیست دوچرخه سواری و فضای بازی کودکان است و در زمینی به مساحت پنج هزار و ۶۲۸ متر مربع احداث شده است.

کاظمی اضافه کرد : این اتفاق محقق نمی شد مگر با همکاری و همدلی و حمایت همه اعضای شورای اسلامی شهر که جای دارد از این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.

شهردار لاهیجان گفت : دهه مبارک فجر سال ۹۷ متفاوت تر از سالهای گذشته است و مردم لاهیجان پس از ۲۲ سال انتظار به حق واقعی خود برای بازگشایی جزیره استخر رسیدند .

کاظمی افزود:جزیره استخر لاهیجان پس از ۲۲ سال در شب ۲۲ بهمن بازگشایی خواهد شد و این حق مردم به مردم باز خواهد گشت و این مهم تنها با حمایت اعضای شورای تامین و همدلی ویژه اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان به انجام رسید.

اسماعیل میرغضنفری فرماندار شهرستان لاهیجان هم در این مراسم ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: یکی از وظایف حاکمیت و دولت ایجاد فضا و زمینه نشاط در جامعه است و باتوجه به رویکرد دولت و نظام به خانواده ها و مادران و بانوان ایجاد فضاهایی در این زمینه از اهمیت برخوردار است.

وی افزود: ایجاد فضایی که بانوان بتوانند با خیالی آسوده در آن به ورزش بپردازند بسیار مهم می باشد.

وی از زحمات و تلاش های شهردار و مدیران حوزه شهری و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر قدردانی کرد.

جواد نجار تمیزکار سخنگوی شورای اسلامی شهر لاهیجان هم در مراسم افتتاح پارک بانوان گفت: به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر چهل سالگی انقلاب اسلامی را تبریک گفته و افتتاح این پارک را که یکی از قول های اعضای شورای اسلامی شهر بود به بانوان تقدیم می کنیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم این پارک به مکانی آرامش برای بانوان تبدیل شود ،افزود: در نظر داریم با تدابیر لازم زمانی را به صورت اختصاصی برای استفاده بانوان از جزیره فراهم کنیم و همه این ها برکات خون شهدا و انقلاب اسلامی است.

در ادامه این مراسم پارک بانوان توسط خواهر یک شهید افتتاح و فرماندار،شهردار،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران دستگاههای اجرایی از بخش های مختلف این پارک بازدید کردند.

برپایی نمایشگاه صنایع دستی،غذا، معرفی انواع دمنوش و چای ،ایستگاههای ورزش،دارت ،دوچرخه سواری از دیگر برنامه های افتتاح پارک بانوان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *