کد خبر: 11883
تاریخ انتشار: 24/بهمن/1397 - ساعت : ۰۱:۴۳

درصد بهره مندی روستایی ماسال از نعمت گاز به 97.6 درصد افزایش یافت

درصد بهره مندی روستایی ماسال از نعمت گاز  به 97.6 درصد افزایش یافت

به گزارش خط قرمز همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر، مشعل گاز در روستای سلیم آباد شهرستان ماسال با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان ماسال و جمعی از مسئولین شهرستانی برافروخته شد.

– در این مراسم رمضان یوسف مدد رئیس اداره گاز ماسال ضمن ارائه گزارشی از روند پروژه های گازرسانی به شهرستان ماسال گفت: با بهره مندی 50 خانوار روستای کوهستانی سلیم آباد از نعمت گاز طبیعی، درصد بهره مندی روستایی ماسال به 97.6 درصد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: پس از دهه فجر نیز عملیات گازرسانی ادامه می یابد و عملیات گازرسانی به 3 روستای دیگر شهرستان در حال اجرا می باشد که با انجام آن عملیات گازرسانی در سطح شهرستان ماسال به اتمام خواهد رسید.

در ادامه محمدجواد عامر فرماندار شهرستان ماسال با قدردانی از زحمات مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان و شهرستان، عملکرد و کارنامه شرکت گاز را در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت گاز ستودنی و بسیار درخشان عنوان نمود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با برنامه ریزی های صورت گرفته و همکاری مناسب با شرکت گاز، فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سراسر شهرستان و استان نهادینه گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *