کد خبر: 22989
تاریخ انتشار: 8/مرداد/1398 - ساعت : 10:24

خدمت رسانی به شهروندان از طریق میز خدمت درفریضه عبادی سیاسی نماز جمعه رشت

خدمت رسانی به شهروندان از طریق میز خدمت درفریضه عبادی سیاسی نماز جمعه رشت


سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت با بیان اینکه دکتر حاج محمدی دستور دادند در راستای خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان میز خدمت جمعه هر هفته همزمان با برگزاری نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شود.


سرپرست جدید این حوزه در جلسه هم اندیشی با مسئولان روابط عمومی مناطق و سازمان تابعه شهرداری با اشاره به اهمیت سرعت انتقال خبر اظهار کرد: یکی از اصولی که روابط عمومی ها باید همواره رعایت کنند حضور به موقع و نظم در امور است.

وی پیرامون اهمیت نقش روابط عمومی ها در سازمان گفت، روابط عمومی ها باید در افزایش اعتماد عمومی برنامه ریزی داشته باشند در مقطعی اعتماد به مجموعه مدیریت شهری کاهش یافته بود که باید با برنامه ریزی اصولی و اطلاع رسانی به موقع زمینه های افزایش سرمایه اجتماعی را فراهم آوریم.

وی حوزه رسانه را از مهمترین بخش های حوزه ارتباطات برشمرد و ادامه داد: هدف از چنین نشستی، ایجاد پرتالی پویا برابر با خبرگزاری قدرتمند است و روابط عمومی مناطق و سازمانها باید تولیدات چنین پرتالی را برعهده بگیرند.

قانع، روابط عمومی ها را به مثابه خانواده ای بزرگ دانست و خاطر نشان‌ کرد: اگر خارج از این چهارچوب عمل شود هیچ کاری در این حوزه به درستی صورت نمی گیرد از این رو همه سازمان ها و مناطق باید با پسوند شهرداری رشت فعالیت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *