کد خبر: 2942
تاریخ انتشار: 27/مهر/1397 - ساعت : ۱۲:۰۱

خانواده هیتلر کجا هستند و درباره ترامپ چه فکر می‌کنند؟

خانواده هیتلر کجا هستند و درباره ترامپ چه فکر می‌کنند؟

خانواده هیتلر کجا هستند و درباره ترامپ چه فکر می‌کنند؟
الکساندر جمله را تکمیل نکرد و فقط گفت: ” او (ترامپ) بسیار آزاردهنده است و من از کسانی که دروغ می‌گویند اصلا خوشم نمی‌آید”.
آدولف هیتلر، رهبر آلمان نازی، یکی از جنجالی‌ترین و مرموزترین رهبران تاریخ جهان است. امروز خانواده او در اوج گمنامی زندگی می‌کنند و حتی فامیل خود را تغییر داده‌اند. به گزارش فرارو، چند دهه از مرگ هیتلر گذشته است، اما نامش هنوز زندگی خانواده او را تحت الشعاع قرار می‌دهد. رسانه‌ها برای کشف برخی حقایق، باقیماندگان خانواده هیتلر را تعقیب می‌کنند. وبگاه روسی اف‌بی طی گزارشی درباره برخی از اعضای خانواده هیتلر، گفته یکی از آخرین اعضای این خانواده در لانگ آیلند نیویورک زندگی می‌کند. این فرد، آنگلا مرکل را دوست دارد و از دونالد ترامپ متنفر است.
در حال حاضر، سه برادر با نام‌های الکساندر، برایان و لوئیس، در لانگ آیلند زندگی می‌کنند که آخرین اعضای خانواده آدولف هیتلر به شمار می‌روند. این برادران به ندرت درباره خانواده خود صحبت یا با مطبوعات گفتگو می‌کنند. مانند سایر منازل محله، در منزل برایان و لوئیس هم پرچم آمریکا برافراشته شده است.به گزارش خط قرمز ، با این حال یک تفاوت هم وجود دارد و آن اینکه منزل این دو برادر یک فنس چوبی سفید رنگ دارد که دو متر ارتفاع آن است. شهر، ۲۰ هزار نفر جمعیت دارد و هیچکس حقیقت ریشه این برادران را نمی‌داند. این خانواده در سال ۱۹۴۶، نام خانوادگی خود را به هیلر تغییر دادند و سپس اسامی انگلیسی برای خود انتخاب کردند. برایان و لوئیس، برادرزاده‌های دیکتاتور بزرگ آلمان هستند.
آدولف هیتلر، عموی پدر این برادران است. پدرشان فردی به نام ویلیام پاتریک هیتلر بود که در بریتانیا به دنیا آمد و سپس در سال ۱۹۳۰ به آمریکا مهاجرت کرد. ویلیام هیتلر پس از مهاجرت به آمریکا، به همراه همسر آلمانی‌اش فیلیس، به لانگ آیلند رفت و طور مخفیانه زندگی کرد.به گزارش خط قرمز ، او می‌خواست پسرانش را از نفرین بدترین نام خانوادگی تاریخ جهان نجات دهد. البته او از نازی‌های باقیمانده هم نگران بود. چرا که هیتلر، برادرزاده‌اش را تحقیر کرد و او را “نفرت‌برانگیز” توصیف کرد. این برادران در سال ۲۰۰۶، برای نخستین بار توسط خبرنگاران نیویورک‌تایمز کشف شدند. اما از پاسخ دادن به سوال‌ها امتناع کردند و هیچ چیزی نگفتند. هنگامی که روزنامه‌نگاران دوباره به منزل برداران هیتلر رفتند، برایان که با برادرش لوئیس زندگی می‌کرد، درب را باز کرد و وقتی خبرنگار را دید، از انجام مصاحبه خودداری کرد و درب را بست. یک خبرنگار آلمانی به سراغ همسایگان رفت. جز یک زن، کسی از ماجرای بازماندگان هیتلر خبری نداشت. زن همسایه، با لبخند به خبرنگار گفته همسایگانش (برداران هیتلر) آدم‌های خوبی هستند و نمی‌توان آن‌ها را مسئول رفتار خویشاوند‌شان دانست. سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، این خبرنگار آلمانی توانست با الکساندر گفتگو کند. خبرنگار برای اینکه حساسیت الکساندر را برنینگیزد، به او گفت که می‌خواهد درباره امور سیاسی آلمان با او گفتگو کند. اولین پرسش خبرنگار این بود که نظرت درباره آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان چیست؟ الکساندر هیتلر با خرسندی پاسخ داد که او مرکل را دوست دارد و او را خیلی خوب و باهوش می‌داند.
دومین پرسش خبرنگار این بود که الکساندر درباره نقش مرکل در بحران پناهندگان چه دیدگاهی دارد. الکساندر از قهوه خود نوشید و به جای دور خیره شد. اینجا بود که او شبیه آدولف هیتلر شد. پاسخ این بود: “صدر اعظم کاری را می‌کند که باید انجام دهد”. السکاندر مانند برادرانش یک جمهوریخواه پروپاقرص است و برای چند دهه همیشه در انتخابات شرکت کرده است. سوال سوم درباره دونالد ترامپ بود. چرا که گفته می‌شود ترامپ ریشه آلمانی دارد. الکساندر گفت: “خب دونالد ترامپ، آخرین کسی است که من ممکن است او را تحسین کنم. او قطعا محبوب من نیست”. الکساندر از چه چیزی در ترامپ خوشش نمی‌آید؟ الکساندر افزود: ” بعضی چیز‌هایی که رئیس‌جمهور فعلی درباره آن‌ها حرف می‌زند، عادی هستند، اما اغلب آنها… . ” الکساندر جمله را تکمیل نکرد و فقط گفت: ” او (ترامپ) بسیار آزاردهنده است و من از کسانی که دروغ می‌گویند اصلا خوشم نمی‌آید”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *