کد خبر: 4928
تاریخ انتشار: 23/آبان/1397 - ساعت : 14:55

حوزه هنری گیلان کتاب «حسن ژیپاد» را منتشر کرد

حوزه هنری گیلان کتاب «حسن ژیپاد» را منتشر کرد

کتاب «حسن ژیپاد» خاطرات شفاهی تکاور حسن سلطانی است که از سوی واحد فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری گیلان منتشر شد.

به گزارش خط قرمز ، محمد پرحلم معاون فرهنگی و سرپرست واحد فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری گیلان گفت: کتاب «حسن ژیپاد» خاطرات شفاهی تکاور حسن سلطانی به نویسندگی میرعمادالدین فیاضی است که از سوی واحد فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری گیلان و توسط انتشارات نکوآفرین منتشر شد.
مسئول واحد فرهنگ مطالعات پایداری حوزه هنری گیلان گفت: ناو سروان حسن سلطانی  یکی از  پیشکسوتان دوره پایلوت تکاوری نیروی دریایی ارتش است که در حماسه مقاومت و آزادسازی خرمشهر حضور داشتند.
پرحلم دادمه داد: به‌دلیل عدم توجه لازم و شایسته به خاطرات تکاوران نیروی دریایی ارتش که به‌جز حضور در جبهه‌های مختلف در سال‌های دفاع مقدس در ماموریت‌های دفاع سرزمینی نیز حضور داشته‌اند، بخشی از حماسه مقاومت در برابر دشمن به فراموشی سپرده شده است. به پاس این از خود گذشتگی برای میهن، خاطرات ایشان را گردآوردیم تا به یادگار برای آیندگان این سرزمین باقی بماند.
به گزارش خط قرمز ، میرعمادالدین فیاضی نویسنده این کتاب پیش از این چند کتاب تاریخ شفاهی را با حوزه هنری گیلان به چاپ رسانده است که  از آن جمله می‌توان به کتاب «کتیبه‌ای بر آسمان » خاطرات سرتیپ 2 خلبان صیاد بورانی از وی در سطح ملی و هم چنین کتاب‌های «وطن سپرده به عشق» ،« روزهای بی تقویم»،« بازگشت به نقطه رهایی» و« فرزند شهر خوبان» و… » اشاره کرد.
به گزارش خط قرمز ، علاقه مندان جهت خرید و تهیه این کتاب می‌توانند به خانه کتاب حوزه هنری گیلان واقع در رشت- میدان دفاع مقدس ( لاکانی) – ابتدای خیابان حافظ – نبش کوچه قلمستان 2 مراجعه و یا با شماره تلفن33265524 تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *