کد خبر: 64689
تاریخ انتشار: 8/اسفند/1402 - ساعت : ۱۳:۴۰
گروه : اقتصادی

حضور استاندار گیلان و رئیس شورای اسلامی در شهرداری رشت

حضور استاندار گیلان و رئیس شورای اسلامی در شهرداری رشت

استاندار گیلان و رئیس شورای اسلامی در راستای بازدید میدانی از فعالیت ها و اقدام های شهرداری برای مقابله با بحران برف در محل شهرداری مرکزی رشت حضور پیدا کرد.

اسدالله عباسی استاندار گیلان با حضور در شهرداری مرکز در راستای بازدید میدانی از اقدام ها و فعالیت های انجام شده برای مقابله با برف و همچنین نظارت بر برنامه های اجرایی شهرداری برای برف روبی خیابان ها و معابر اصلی شهری در شهرداری مرکزی رشت حضور پیدا کرد.

شهردار رشت در جریان بازدید میدانی مذکور با ارائه گزارشی از اقدام های انجام شده شهرداری برای مقابله با بحران برف طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: شنبه پنجم اسفند جاری جلسه ستاد مقابله با حوادث غیرمترقبه شهرداری برای تمهید و برنامه ریزی مقابله با نزولات جوی تشکیل شد.

رحیم شوقی به برف روبی خیابان ها و معابر اصلی شهر در ساعت های اولیه بارش سنگین برف در رشت اشاره کرد و افزود: حدود یک هزار نیروی خدماتی مناطق پنجگانه شهری و خدمات شهری شهرداری به همراه یکصد دستگاه ماشین آلات برف روبی خیابان ها و معابر اصلی را انجام دادند.

وی با بیان اینکه نمک پاشی برای جلوگیری از یخ زدگی احتمالی خیابان ها و معابر اصلی شهر رشت انجام شده است، تصریح کرد: جابه جایی شهروندان توسط ناوگان اتوبوسرانی سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری به منظور رفاه حال مردم به صورت رایگان انجام شده است.

شهردار رشت به آمادگی سامانکده شهرداری برای اسکان در راه ماندگان اشاره کرد و گفت: نیروهای خدمات رسان شهرداری بدون وقفه به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به رشتوندان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *