کد خبر: 8427
تاریخ انتشار: 9/دی/1397 - ساعت : ۱۳:۵۲

حجت جذب در پیامی فرارسیدن ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت اسلامی با ولایت را گرامیداشت

حجت جذب در پیامی فرارسیدن ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت اسلامی با ولایت را گرامیداشت

به گزارش خط قرمز ، حجت جذب عضو شورای اسلامی شهر رشت و رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورا
در پیامی فرارسیدن ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت اسلامی با ولایت را گرامیداشت
متن این پیام به شرح ذیل است:
بسمه‌تعالی
روز نهم دی ۸۸ شکوه پیوند ناگسستنی امت با امام خویش بود که در سیل خروشان انسان‌های عاشق و ولایت مدار متجلی شد. روزی که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در میان حجم عظیم امواج امت اسلامی نفسشان برید و مرگشان رقم خورد و مردم حسینی منش ایران اسلامی نشان دادند، پیوند عمیق و عاشقانه‌شان با ولایت ناگسستنی است.
نهم دی‌ماه سال ۸۸ به‌ عنوان برگ زرینی در تاریخ کشور ایران، پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان اعلام نمود و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی این روز نشان دادند که توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی نخواهد توانست، حرکت آن‌ها را در ادامه راه شهدا و امام شهیدان لحظه‌ای کُند و یا متوقف کند.
حماسه ۹ دیماه ملت ایران با همه تحلیل‌ها و بررسی‌ها یک نکته مهم داشت و آن این ‌که نشان داد، مردم فهیم ایران همچنان زنده و بیدار پشت سر ولی امر خود در صحنه حضور دارند و دست از آرمان‌هایش بر نخواهند داشت.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن حماسه ۸ دی مردم با بصیرت گیلان و حماسه سراسری ۹ دی ملت بزرگ ایران، همه آحاد ملت به ‌ویژه مردم شریف شهر رشت را به حضور در تجمع حماسی ۹ دی دعوت می‌کنم تا یک ‌بار دیگر برگ زرین دیگری بر صفحه پر افتخار این سرزمین ثبت گردد، ان شاءالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *