کد خبر: 6749
تاریخ انتشار: 17/آذر/1397 - ساعت : ۲۳:۵۰

جلسه کمیسیون نامگذاری معابر شهر فومن برگزار شد

جلسه کمیسیون نامگذاری معابر شهر فومن برگزار شد

ب‍ه گرارش خط قرمز جلسه کمیسیون نامگذاری معابر شهر فومن با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان، شهردار فومن، رئیس بنیاد شهید، نماینده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر اعضای کمیسیون در دفتر شهردار فومن برگزار شد.

در این جلسه پس از گفتگو در خصوص نامگذاری میادین، کوچه ها و.‌..، تصمیاتی اتخاذ گردید و مقرر شد در ابتدا شناسایی کوچه های بی نام صورت گیرد و سپس در جلسات آینده نامگذاری بر اساس درخواست ها انجام شود و تابلوی اسامی آنان نصب گردد.

در این جلسه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان فومن خواستار برگزاری این جلسات در فواصل زمانی که قانون تعیین کرده شد واظهار نمود مطابق قانون«تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران» نامگذاری معابر، میادین، خیابان‌ها، کوچه و کوی در حوزه شهری و همچنین تغییر نام آن‌ها» توسط شورای اسلامی شهر انجام خواهد گرفت.
و مرجع نامگذاری موظف است یک نسخه از کلیه مصوبات خود در زمینه نامگذاری و همچنین تغییر نام آنها را در هر سه ماه به منظور بررسی و تطبیق با اهداف آئین نامه نامگذاری به «شورای نظارت شهرستان» ارائه نماید.

شورای نظارت شهرستان به ریاست فرماندار و اعضای ذیربط ازجمله یک نفر از فرهیختگان در زمینه فرهنگ و ادب فارسی به انتخاب شورای فرهنگ عمومی شهرستان و یک نفر از صاحب نظران امور دینی به پیشنهاد سازمان تبلیغات اسلامی و تصویب شورای فرهنگ عمومی شهرستان برگزار میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *