کد خبر: 10871
تاریخ انتشار: 10/بهمن/1397 - ساعت : ۱۸:۲۴

جلسه هم اندیشی شرکت گاز استان گیلان و منطقه 9 عملیات انتقال گاز برگزار شد

جلسه هم اندیشی شرکت گاز استان گیلان و منطقه 9 عملیات انتقال گاز برگزار شد

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز و هیئت همراه با حضور در شرکت گاز استان گیلان با مدیرعامل و مسئولین این شرکت دیدار کرد.

به گزارش خط قرمز – روز چهارشنبه 10 بهمن رسول داودی نژاد و هیئت همراه با حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان دیدار کرد.

در این جلسه مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با تبریک فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی، هدف از برگزاری این جلسه را بررسی موارد مشترک کاری و تعامل در راستای بهبود عملکرد عنوان نمود.

اکبر با بیان پروژه های بهبود شرکت گاز در جهت ارائه خدمات به مشترکین، از شرکت انتقال گاز به سبب پشتیبانی و تأمین انتقال گاز استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: هدف مجموعه شرکت ملی گاز ایران پایداری جریان گاز مشترکین همه حوزه ها می باشد.

وی با اشاره به رو به اتمام بودن توسعه کمی گاز در استان، تعریف و اجرای پروژهای کیفی را هم راستا با سیاستهای شرکت ملی گاز ایران در جهت کیفی سازی خدمات عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد تا شرکت گاز استان در سایه تعامل شایسته با ذینفعان خود بویژه شرکت انتقال گاز و منطقه 9 عملیات انتقال گاز، زمینه ارائه خدمات بهتر برای مشترکین استان را فراهم نماید.

در ادامه مهندس داودی نژاد مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ضمن تشکر از همکاری خوب شرکت گاز استان با اشاره به یگپارچگی زنجیره تأمین گاز از پالایش تا مصرف گاز، بر برگزاری این قبیل جلسات در جهت رفع ابهام ها و مشکلات کاری تاکید کرد.

در این جلسه گزارشی از نحوه تعامل و همکاری فیمابین در خصوص گاز دریافتی، صورتجلسات مربوطه و اقدامات اصلاحی صورت گرفته در ایستگاه ها بویژه پروژه قرائت از راه دور ایستگاه ها گزارشی ارائه شد.

در ادامه در خصوص موضوعات کاری مشترک از جمله نحوه تفکیک تأسیسات خط انتقال و شرکت گاز در ایستگاههای CGS، مشکلات مربوط به خانوارها و متقاضیان مجاور حریم خطوط لوله و انتقال گاز و … بحث و تبادل نظر بعمل آمد و مقرر شد مباحث مربوطه در قالب صورتجلسه و بازدیدهای مشترک مورد پیگیری قرار گیرد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *