کد خبر: 9759
تاریخ انتشار: 27/دی/1397 - ساعت : ۱۲:۵۳

جلسه آمادگی ستاد بحران برف در منطقه ۳ شهرداری رشت تشکیل شد

جلسه آمادگی ستاد بحران برف در منطقه ۳ شهرداری رشت تشکیل شد

جلسه آمادگی و ارائه گزارش ستاد بحران برف صبح امروز در منطقه ۳ شهرداری رشت تشکیل شد.

به گزارش خط قرمز ، جلسه ای به ریاست مهندس رضا کحالی شهردار منطقه ۳ و با حضور مهندس مرتضی داودی رییس حراست ، حمیدرضا محمدی رییس بازرسی ، مهندس مجید رضایی معاون خدمات شهر منطقه ۳ ، سید یوسف میرپادیاب کارپرداز ، حسن پیربرناتن مسئول ماشین آلات، محمدرضا آراستن رییس دفتر شهردار  و خدیجه پاوندمهر مسئول روابط عمومی منطقه ۳ برگزار شد.

 در این جلسه مهندس مجید رضایی معاون خدمات شهر منطقه ۳ اظهار داشت: با توجه به اعلام پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گیلان مبنی بر احتمال بارش برف در روزهای ۵ شنبه و جمعه نیروها و ماشین آلات این منطقه به حالت آماده باش کامل هستند.

وی ادامه داد: تمام سعی خود را در جهت رفع مشکلات و موانع موجود نموده تا بارش برف شادی و لذت شهروندان را فراهم نماید.

مهندس رضایی گفت: تعداد نیروهای درگیری که در ۳ ناحیه این  منطقه تقسیم شده اند ۶۰ نفر می باشد که وظایف هر کدام بصورت جداگانه به هر کدام ابلاغ گردیده است.

وی ادامه داد: همچنین منطقه ۳ با یکدستگاه لودر ، یک دستگاه بیل بکهو ، دو دستگاه کامیون برف روب و ۲ دستگاه مینی لودر بابکت و همچنین یک دستگاه لودر ، یک دستگاه گریدر و یکدستگاه کامیون برف روب اعزامی از سازمان عمران که جمعا ۹ دستگاه را شامل می شود اماده مقابله با بارش برف احتمالی می باشد.

معاون خدمات شهر منطقه ۳ افزود: برای هر ماشین یک راننده و جانشین در نظر گرفته است و این در حالی است که با برنامه ریزی از قبل تعیین شده  در شرایط بحرانی از نیروهای سد معبر و ستادی ناحیه نیز استفاده خواهد شد.

وی اذعان داشت : نیروها شیفت بندی شده و هر یک در زمانهای خاص با توجه به زمان استراحت دارای جایگزین مناسب می باشند.

در این جلسه سید یوسف میرپادیاب کارپرداز منطقه ۳ نیز با ارائه گزارشی از خریداری نمودن نمک و شن بمقدار لازم و همچنین تهیه غذای گرم برای عوامل اجرایی اعلام آمادگی نمود .

در این جلسه حسن پیربرناتن مسئول ماشین الات منطقه ۳ نیز اعلام داشت که ماشین الات در حال حاضر بدون نقص امادگی کامل برای شرایط برفی دارند و در صورت هر گونه عیب در زمان استفاده از ماشین الات رفع نقص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *