کد خبر: 2329
تاریخ انتشار: 21/مهر/1397 - ساعت : ۲۰:۲۰

جشنواره قرآن و عترت نبض سالانه فعالیت های قرآنی در حوزه سلامت است

جشنواره قرآن و عترت نبض سالانه فعالیت های قرآنی در حوزه سلامت است

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور را نبض سالانه فعالیت های قرآنی در حوزه سلامت دانست.
به گزارش خط قرمز ، دبیر بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در آیین اختتامیه دومین روز بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، ضمن تقدیر از تمامی دست اندرکاران برگزاری جشنواره و میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت؛ جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور، نبض سالانه فعالیت های قرآنی وزارت بهداشت است. وی برگزاری چنین برنامه هایی را ضروری دانست  و خاطرنشان کرد: مجموعه ای از فعالیت های قرآنی در حوزه های پژوهشی، آموزشی و تبلیغی وزارت بهداشت تعریف شده و امید داریم به انجام کیفی آنها دست یابیم.
 
دکتر محمد مهدی بحرالعلوم، هدف از این جشنواره را تغییر و ارتقای رفتارها، گفتارها و اعتقادات عنوان کرد و افزود: اگر به این مهم دست پیدا نکنیم، در واقع به یک فعالیت تبلیغی و کلیشه ای اکتفا کرده ایم که قطعا مد نظر ما نیست. رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، اظهار داشت: دانشگاه های علوم پزشکی در سال گذشته در بین دستگاه های دانشگاهی در حوزه فعالیت های قرآنی، رتبه اول را کسب کرده و این در شرایطی است که ظرفیت های مغفول در وزارت بهداشت وجود دارد که اگر احیا شده و مورد توجه قرار گیرد، موفقیت های بیشتری را رقم می زند.
 
وی با اشاره به این که آیین نامه جشنواره با هم اندیشی نمایندگانی از اساتید، دانشجویان و کارمندان تدوین می شود، از شرکت کنندگان خواست تا با ارایه نظرات خود در هر چه بهتر، برگزار شدن بیست و چهارمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کمک کنند.
 
آیین اختتامیه دومین روز بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، با معرفی برندگان بخش پژوهش و معارف پایان یافت.  بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت 18 تا 21 مهرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در مجتمع فرهنگی آموزشی زیباکنار برگزار می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *