کد خبر: 4447
تاریخ انتشار: 12/آذر/1397 - ساعت : ۱۳:۳۶

حجت‌الاسلام سعید مهدوی : توزیع 4 هزار سبد کالا توسط‌ آستان قدس رضوی در بین محرومان گیلان

حجت‌الاسلام سعید مهدوی : توزیع 4 هزار سبد کالا توسط‌ آستان قدس رضوی در بین محرومان گیلان

مدیر دفتر آستان قدس رضوی در استان گیلان‌‌ گفت: دفتر آستان قدس رضوی گیلان در دو سال گذشته ۴ هزا‌ر سبد کالا را در بین محرومان و نیازمندان استان توزیع کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی اظهار داشت: دفتر آستان قدس رضوی گیلان به موجب اعتبارات تخصیص داده شده به این مرکز در دو سال گذشته حدود 4 هزا‌ر بسته حمایتی را بین محرومان استان توزیع کرده است.

مدیر دفتر آستان قدس رضوی در استان گیلان از توزیع کارت‌های هدیه بین نیازمندان خبر داد و افزود:‌ از زمان تشکیل این دفتر در گیلان و به کمک شبکه خادم‌ یاران 2 هزار کارت هدیه 100 هزار تومانی‌ و 86 کارت‌های هدیه 500 هزار تومانی به زوج‌های جوان و سادات ایتام گیلان اهدا شده است.

مهدوی از ذبح 250 رأس گوسفند ویژه نذورات مردم خیر در مشهد مقدس و تقسیم گوشت قربانی آن بین نیازمندان گیلانی خبر داد و بیان داشت:‌ تمامی نذورات و کمک‌های مردمی اعم از کمک‌های نقدی و غیرنقدی با کمک و همیاری خادم‌یاران در بین نیازمندان گیلانی توزیع شده است.

وی از تخصیص 2 میلیارد تومان کمک هزینه ازدواج به زوج‌های نیازمند گیلانی خبر داد و عنوان کرد: علاوه بر برگزاری کلاس‌های مشاوره‌ای برای زوج‌های جوان در مشهد مقدس‌ 600 کمک هزینه 3 میلیون تومانی ازدواج نیز در اختیار زوج‌های جوان نیازمند گیلانی قرار می‌گیرد.

مدیر دفتر آستان قدس رضوی در استان گیلان هدایت واقفان برای کمک به نیازمندان داخل استان گیلان را یکی از اهداف مهم این دفتر اعلام کرد و گفت‌:‌ در این صورت علاوه بر اجرای دقیق نیات واقفان،‌ برای محرومیت‌زدایی از خانواده‌های محروم استان گیلان نیز قدمی اساسی برداشته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *