کد خبر: 2461
تاریخ انتشار: 22/مهر/1397 - ساعت : ۲۱:۱۳

تلاش جمعی،همدلی،برنامه ریزی هدفمند و منسجم عوامل موثر در رشد و ارتقاء تامین اجتماعی گیلان در رتبه بندی کشوری

تلاش جمعی،همدلی،برنامه ریزی هدفمند و منسجم عوامل موثر در رشد و ارتقاء تامین اجتماعی گیلان در رتبه بندی کشوری

مدیرکل تامین اجتماعی استان از شعبه رضوانشهر بازدید و با همکاران دیدار نمود


به گزارش خط قرمز  جمیل حق پرست مدیرکل استان در ادامه برنامه های نظارتی ادواری از واحدهای تابعه ، از شعبه رضوانشهر بازدید و با همکاران دیدار و با تعدادی از مراجعان گفتگو نمود .

سید کریم اله مدنی رئیس تامین اجتماعی رضوانشهر در این بازدید با ارائه گزارشی ، آخرین وضعیت آماری شعبه را تشریح نموده و اظهار داشت : تا پایان شهریورماه تعداد ٥٩٨٦ بیمه شده اجباری ، ٨٤١ بیمه شده مشاغل آزاد ، ٤٣٧ بیمه شده اختیاری ، ٩٧٨ راننده ، ٤٤٢ قالیباف و ٩٢٩ کارگر ساختمانی را تحت پوشش داشته و تعداد مستمری بگیران شعبه نیز ٤٨٦٣ نفر میباشد .

ایشان با بیان اینکه بمنظور انجام تعهدات به جامعه هدف در نیمه اول امسال بیش از ٢٩٤ میلیارد ریال مستمری بازنشستگی ، ٨٧ میلیارد ریال مستمری های ازکارافتادگی و بازماندگان ، ١٢ میلیارد ریال مقرری بیمه بیکاری و حدود ٢ میلیارد ریال تعهدات کوتاه مدت پرداخت شده است افزود : اقدامات گسترده ای در راستای توسعه خدمات غیرحضوری صورت گرفته است که در مجموع رضایتمندی مراجعان را دربر داشته است .

ندا کریمی مسئول وصول حق بیمه شعبه نیز با ارائه گزارشی از فعالیتهای حوزه درآمدی میزان بدهی های کارفرمایان را ٣٠٠ میلیارد ریال اعلام و برخی اقدامات در زمینه تحقق مطالبات را تشریح نمود .

مدیرکل تامین اجتماعی استان در این بازدید در جمع همکاران ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته بمنظور دستیابی به اهداف سازمانی ، رشد و ارتقاء چشمگیر استان در ارزیابی و رتبه بندی سال ٩٦ را حاصل تلاش جمعی و همدلی و برنامه ریزی هدفمند و منسجم برشمرده و اظهار داشت : گامهای بلندی در استان برداشته شده است که استقرار میز خدمت در اداره کل با برنامه نرم افزاری مستقل ، اجرای طرح تحویل دفترچه در محل کار به بیمه شدگان شهرصنعتی رشت بعنوان پایه گذار در سطح کشور و گسترش خدمات غیرحضوری از مهمترین آنها میباشد .

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود احداث ساختمانهای جدید برای شعب بندرانزلی و آستانه اشرفیه بمنظور فراهم آوردن فضایی مناسب و در خور شأن مخاطبان را اقدامی دیگر از تلاشهای صورت گرفته دانسته و از بهره برداری این ساختمانهای جدید تا پایان سال خبر داد .

حق پرست با اشاره به شرایط اقتصادی جامعه و ضرورت تامین منابع در جهت انجام تعهدات بموقع بر تلاش مضاعف همکاران تاکید نمود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *