کد خبر: 1697
تاریخ انتشار: 15/مهر/1397 - ساعت : ۲۳:۳۴

تلاش بی وقفه ۴۲ اکیپ راهداری گیلان برای پاکسازی محورها

تلاش بی وقفه ۴۲ اکیپ راهداری گیلان برای پاکسازی محورها

تلاش بی وقفه و شبانه روزی 42 اکیپ راهداری در پی بارندگی و سیل اخیر در محورهای استان گیلان

 

به گزارش خط قرمز , مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان از تداوم تلاش بی وقفه راهداران در پاکسازی گل و لای ناشی از طغیان رودخانه ها در محورهای اصلی و فرعی استان خبر داد.
مهندس نازک کار ضمن اعلام این خبر گفت: طی بارش شدید باران و وقوع سیلاب در استان علاوه بر آبگرفتگی محورها ، 33 محور روستایی در استان گیلان مسدود گردید و 5 پل نیز تخریب گردیدکه با تلاش بی وقفه راهداران استان 18 مسیر روستایی بازگشایی شد.
وی سپس خاطر نشان نمود: در حال حاضر 15 محور روستایی در شهرستانهای رودسر-فومن و املش مسدود می باشند که نیروهای راهداری در تلاش برای بازگشایی این محورها می باشند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان سپس گفت: محور پونل- خلخال به دلیل ریزش کوه و تخریب پل در اثر بارش شدید کاملا مسدود است و هموطنان می توانند از مسیر جایگزین اسالم به خلخال برای عبور استفاده نمایند.محور ضیابر به صومعه سرا نیز به علت آبگرفتگی در حال حاضر مسدود می باشد که پیش بینی می کنیم، طی ساعتهای آینده پس از فروکش کردن آب این محور بازگشایی شود.

این مقام مسئول در ادامه افزود: در پی بارندگی و سیل اخیر 42 اکیپ راهداری با 470 نفر راهدار و 245دستگاه انواع خودروهای سبک، سنگین و نیمه سنگین در تلاش بی وقفه و شبانه روزی برای خدمت رسانی به عموم مردم در سطح محورهای استان می باشند.

به گزارش خط قرمز ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *