کد خبر: 12528
تاریخ انتشار: 6/اسفند/1397 - ساعت : ۰۹:۱۲

تقدیر معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از سرپرست شهرداری رشت

تقدیر معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از سرپرست شهرداری رشت

به گزارش خط قرمز ، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از سرپرست شهرداری رشت برای حضور فعال در نمایشگاه مدیریت شهری در بندعباس تقدیر کرد. مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اهدای لوح به علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت از زحمات ارزشمند ایشان جهت حضور فعال شهرداری رشت در همایش و نمایشگاه مدیریت شهری تقدیر و تشکر کرد. در این لوح آمده است :

خدمت رسانی افتخار بزرگی است که پروردگارمتعال آن را برعهده کسانی قرارداده که باعمل خالصانه خویش درمسیر خشنودی ورضایت مردم گام برمی دارد و بی شک هر فعالیت نظام مند در گروتلاش تمامی مدیران و کارکنان خدمتگزار است.

از آنجایی که همایش و نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی در سالی که توسط مقام معظم رهبری مزین به نام حمایت از کالای ایرانی شده است، با هدف ارائه دستاوردها و تجربیات موفق، ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان شهرداری ها و دهیاری ها، ارج نهادن به زحمات تلاشگران این بخش و به تصویر کشیدن نقاط قوت، با موفقیت به پایان رسیده است، این لوح تقدیر به پاس زحمات ارزشمند جنابعالی جهت حضور فعال آن شهرداری در همایش و نمایشگاه اهدا می گردد.

امید است همواره این پاسداشت مشوقی برای جنابعالی و آن مجموعه برای خدمت رسانی هر چه بیشتر و رسیدن به آرمان شهری که شایسته شهروندان این مرز و بوم باشد.

توفیقات روزافزون جنابعالی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

لازم به ذکر است نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی که اول اسفند همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب با هدف ارایه دستاوردهای موفق شهرداریها و دهیاریها در بندر عباس آغاز به کار کرد، شامگاه جمعه سوم اسفند به کار خود پایان داد. در این نمایشگاه، نمایندگان اداره مطالعات و پژوهشِ مدیریت نوسازی و تحول اداری و سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری رشت، دستاوردهای مدیریت شهری استان گیلان و شهرداری رشت را به نمایش گذاشتند و به معرفی سه پروژه شاخص این شهرداری از جمله مسیر سبز گردشگری، پیاده راه فرهنگی بافت مرکزی و فیبر نوری پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *