کد خبر: 2382
تاریخ انتشار: 21/مهر/1397 - ساعت : ۲۲:۱۷

تاکید ویژه بر هم اندیشی های تخصصی در کنار برنامه های اصلاحی و تربیتی مجموعه کانون و زندان زنان

تاکید ویژه بر هم اندیشی های تخصصی در کنار برنامه های اصلاحی و تربیتی مجموعه کانون و زندان زنان

مدیرکل زندانهای استان گیلان: تاکید ویژه بر هم اندیشی های تخصصی در کنار برنامه های اصلاحی و تربیتی مجموعه کانون و زندان زنان.

به گزارش خط قرمز ،سید حمید حسینی مدیر کل زندانهای گیلان در بازدیدهای دوره ای بهمراه روسای ستادی از قسمت های مختلف کانون اصلاح و تربیت استان و زندان زنان رشت بازدید بعمل آورد.

وی پس از بازدید در نشست با رییس زندان و پرسنل حاضر با اشاره به تحولات چشمگیر در مجموعه کانون و زندان زنان شرایط موجود را با تلاش مضاعف در جهت بهبود و رسیدن به وضعیت مطلوب در همه زمینه ها در بخشهای مختلف شامل کاهش جمعیت کیفری، مددکاری، بهداشت و درمان، وضعیت غذایی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، کلاسهای آموزشی، اشتغال و حرفه آموزی، مثبت دانست و بیان داشت: اقدامات صورت گرفته در زمینه امنیت و حفاظت فیزیکی در هم اندیشی های تخصصی در کنار برنامه های اصلاحی و تربیتی، تاکید ویژه ما می باشد.

وی بازدیدهای منظم و برنامه ریزی شده به همراه استفاده از فن آورهای نوین روز را در ساخت بستری علمی و ارتقاء در این زمینه و نیز زمینه های دیگر را مفید دانست و بیان داشت: نیروهای زبده و اماده به همراه تمرینات منظم بدنی، خود می تواند علاوه بر ایجاد روحیه مضاعف در آمادگی جسمانی افراد موثر باشد چون معتقدیم افرادی که دارا قوای جسمانی سالمتری هستند عملکرد بهتری را ارایه داده و آمادگی جسمانی با برگزاری تمرینات منظم ورزشی ارتقاء دهنده قدرت تصمیم گیری بهتر در شرایط های مختلف در زندان می باشد.

مدیرکل زندانهای گیلان در این جلسه پس از جمع بندی و ارایه گزارش توسط روسای ستادی ضمن، تشکرمجدد از رییس کانون و همکارن این مجموعه دستوراتی را درخصوص گزارش بازدید بیان داشت.

گفتنی است واحد دندانپزشکی مجهز به امکانات کامل توسط مدیر کل زندانهای استان گیلان افتتاح گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *