کد خبر: 2602
تاریخ انتشار: 23/مهر/1397 - ساعت : ۱۸:۴۸

بیش از ١٥٠٠٠ کارگر شهرصنعتی رشت تحت پوشش تامین اجتماعی هستند .    

بیش از ١٥٠٠٠ کارگر شهرصنعتی رشت تحت پوشش تامین اجتماعی هستند .      

رئیس تامین اجتماعی شعبه شهر صنعتی رشت :

انجام غیرحضوری خدمات صدور و اعتبار دفترچه درمانی و تعهدات کوتاه مدت در تامین اجتماعی شهر صنعتی رشت


به گزارش خط قرمز کوروش اشرفی رئیس تامین اجتماعی شهرصنعتی رشت با اشاره به اینکه این واحد بعنوان شعبه ویژه استان اولین ارائه دهنده خدمات غیر حضوری به مخاطبین گیلانی میباشد اظهار داشت : درحال حاضر اکثر خدمات و تعهدات حوزه نامنویسی و حسابهای انفرادی و فنی بیمه شدگان از قبیل ثبت نام بیمه شده ، صدور و اعتبار دفترچه درمانی ، استعلام و جمع آوری سوابق ، غرامت دستمزد ایام بیماری ، کمک هزینه ها ، پروتز و… بصورت غیرحضوری و ازطریق پورتال اختصاصی و نرم افزار تهیه شده توسط کارشناسان بومی استان در این شعبه ارائه میگردد .

ایشان افزود : ١٥٤٥١ بیمه شده در شرکتها و کارخانجات شهر صنعتی به اتفاق افراد تبعی خود از پوشش تامین اجتماعی برخوردار میباشند .

رئیس تامین اجتماعی شعبه شهرصنعتی رشت خاطر نشان ساخت : بمنظور انجام تعهدات در شش ماهه نخست سالجاری بیش از ٣١٣ میلیارد ریال انواع مستمری ، ١٠ میلیارد ریال تعهدات کوتاه مدت و بیش از ٤٨ میلیارد ریال مقرری بیمه بیکاری پرداخت شده است .

اشرفی در بخش دیگری از سخنان خود صدور ١١٣٧ جلد دفترچه درمانی و تحویل آن در شرکتها به بیمه شدگان را از اقدامات شاخص در این دوره برشمرده و افزود : در فضای تعاملاتی مطلوب با کارفرمایان شهر صنعتی ، ارائه پاسخگوئی به شرکای اجتماعی را در مسیر جلب رضایتمندی آنان ادامه میدهیم .

شایان ذکر است در ماههای اخیر بازدید از شرکتهای پینک ، شیر پگاه و لوازم طبی با هدف بررسی مشکلات کارفرمایی و کارگری توسط این شعبه انجام شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *