کد خبر: 11700
تاریخ انتشار: 21/بهمن/1397 - ساعت : ۱۵:۲۴

بیانیه مدیر کل بنیاد شهید گیلان به مناسبت یوم الله 22بهمن

بیانیه مدیر کل بنیاد شهید گیلان به مناسبت یوم الله 22بهمن

اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به‌مناسبت گرامیداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خط قرمز متن بیانیه به شرح زیر است:

با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی همواره دشمنان قسم خورده ایران در تلاش هستند که با بهره گیری از شیپورهای تبلیغاتی و با کمک ابزارهای زر و زور و تزویر ، مردمی بودن انقلاب اسلامی را ضعیف نشان دهند ، اما حضور همیشگی آحاد مردم در صحنه های سیاسی و اجتماعی ، مهر باطل بر دسیسه های آنها زده است بنابراین حضور در راهپیمایی 22بهمن فرصتی غنی و گرانبهاء برای تحقق این مهم است . در اين بُرهه حساس كه استكبار جهاني و در رأس آنها آمريكاي جنايتكار و صهیونیسم غاصب و دشمنان قسم خورده سعی در کم رنگ نمودن حضور حماسی مردم در پای انقلاب بویژه جشن پیروزی چهلمین سال انقلاب اسلامی دارند . حضور آحاد ملت غیور ، همیشه آماده و رشید استان گیلان ، حیله و مکر و شیطنت های آنان را نقش بر آب خواهد نمود و قطعا هر گام ما و هر فریاد ما در یوم الله 22 بهمن امتداد راه امام رحمت ا.. علیه ، شهدای گرانقدر بوده و مشت محكمي است بر دهان ياوه گويان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران .
اینجانب به نمایندگی از خانواده های شهداء و ایثارگران استان گیلان از همه مردم عزیز استان جهت حضور پرشور در راهپيمائي پر شكوه و به ياد ماندني يوم الله 22 بهمن دعوت بعمل می ­آورم.

وعده ما : دوشنبه 22 بهمن ماه 1397 ساعت 9:30 مسیرهای پنجگانه شهرستان رشت

عبدا… پاکاری
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *