کد خبر: 11679
تاریخ انتشار: 21/بهمن/1397 - ساعت : ۰۸:۰۸

بیانیه بسیج رسانه گیلان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

بیانیه بسیج رسانه گیلان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 

به گزارش خط قرمز بسیج رسانه گیلان به مناسبت فرارسیدن  چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه صادر کرد در این بیانیه آمده است :

‍ بسمه تعالی

بیانیه سازمان بسیج رسانه استان گیلان

به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

اگر امروز به امواج دشمنی و کینه‌ورزی دشمنان انقلاب اسلامی نگاه کنید، می‌بینید که مهم‌ترین آماج دشمنی آنها با همین دو سه اصلی است که مربوط به این عامل تضمین‌کننده و نگه ‌دارنده انقلاب است؛

لذا این انقلاب شکست‌خوردنی و فرودآمدنی و زوال یافتنی نیست.

این انقلاب از سیر و حرکت خود بازنمی‌ایستد؛ چون جامعه ما یک جامعه جوان ، پویا ، مؤمن و دینی و انقلابی است که در اعماق دل مردم، از همه قشرها نفوذ دارد و مردم به معنای حقیقی کلمه به دین و انقلاب اسلامی و امنیت پایدار و اقتدار و استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی معتقدند.

امسال در حالی به استقبال جشن های چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن میرویم که ؛

? پرچم های عزای نخستین مدافع ولایت حضرت مادر ، ام ابیها زهرای اطهر (سلام الله علیها ) این پیام ناب نگهداری دستاوردهای انقلاب اسلامی را تکمیل می کند که ما اهل کوفه نیستیم ، ایرانی هستیم، اهل بیتی و شهدایی و تا آخرین قطره خونمان پای عهدمان ایستاده ایم.

اصحاب رسانه استان با به تصویر کشیدن حضور گسترده و پرشور مردم استان گیلان به دنیا خواهند فهماند که ملت بزرگ ایران به کوری چشم منافقان و سلطه گران و نظامهای پوشالی استکباری ، با اتحاد و همبستگی و تلاش بر مشکلات فائق می آیند و به هیچیک از خودفروختگان وطن فروش به سرکردگی نظام سلطه اجازه دخالت در امور داخلی کشور را نمی دهند و انشاالله با قدرت و صلابت و سلامت از پیچ مهم تاریخی عبور خواهند کرد. ملت ما دارای انقلابی پویا و نظامی مقتدر و فرهنگی غنی و تمدن ساز است و همانند گذشته وفادار به انقلاب، امام راحل، رهبری عزیز و شهدا هستند.

ما زنده بر آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وعده ما امسال در روز بیست و دوم بهمن ماه راهپیمایی فجر فاطمی .

سازمان بسیج رسانه استان گیلان

بهمن ماه ۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *