کد خبر: 9853
تاریخ انتشار: 28/دی/1397 - ساعت : ۱۰:۲۶

به پاس جنگل کاری ۱۸۰ هکتاری: بانک مهر اقتصاد، برنده تندیس شاهین طلایی مسئولیت های اجتماعی شد

به پاس جنگل کاری ۱۸۰ هکتاری: بانک مهر اقتصاد، برنده تندیس شاهین طلایی مسئولیت های اجتماعی شد

به گزارش خط قرمز – بانک مهر اقتصاد در چهارمین جشنواره تبلیغات ایران، به پاس جنگل کاری ۱۸۰ هکتاری در منطقه کانونی ریزگردها در استان خوزستان برنده تندیس شاهین طلایی ،مسئولیت های اجتماعی شد.
در چهارمین دوره جشنواره تبلیغات ایران که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما و با شعار خلاقیت، اثر بخشی تبلیغات و حق انتخاب مشتری برگزار شد، از بین ۳۵۰ اثر و فعالیت‌های تبلیغاتی سازمان‌ها، شرکت ها و نهادهای مختلف، بانک مهر اقتصاد در حوزه مسئولیت های اجتماعی، پیرامون جنگلکاری ۱۸۰ هکتاری در منطقه کانونی ریزگردها در استان خوزستان، تندیس شاهین طلایی دریافت کرد.
گفتنی است براساس تدبیر مدیرعامل و هیات مدیره بانک، این اقدام بجای هزینه برای چاپ سررسید سالانه ودرراستای مسئولیتهای اجتماعی، صورت گرفته است.
پیرامون اهمیت رسیدگی به این مهم مقام معظم رهبری فرمودند: “آنچه که در خوزستان در این چند روز برای مردم پیش آمد واقعا دل انسان را می خراشد”
حضرت آیت الله خامنه ای ( دامت برکاته) بر وظیفه رسیدگی به این امر تاکیدو تصریح کردند: “حکومت‌ها موظفند به فکر مردم باشند این یکی از وظایف قطعی، فوری و همیشگی حکومت‌ها است”.
بر اساس این‌گزارش، محمد سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمود دهقان رئیس انجمن صنفی شرکت‌های تبلیغاتی نیز از سخنرانان چهارمین‌جشنواره تبلیغات ایران بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *