کد خبر: 63522
تاریخ انتشار: 14/آذر/1402 - ساعت : ۲۰:۵۸

به مناسبت روز جهانی توانخواهان: شهردار و اعضای شورای شهر فومن به مهمانی یک فرشته رفتند

به مناسبت روز جهانی توانخواهان: شهردار و اعضای شورای شهر فومن به مهمانی یک فرشته رفتند

به همت مرکز مثبت زندگی سردارجنگل و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فومن، به مناسبت روز جهانی توانخواهان، شهردار و اعضای شورای شهر فومن، با نگار خطیبی، جوان توانخواه ملاقات کردند.

این ملاقات به منظور قدردانی از پشتکار خانواده خطیبی و تلاش های این جوان توانخواه در انتشار کتابی از تجربیات شخصی زندگی خود برگزار شد.

در این مراسم، به ابتکار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فومن، برای این جوان توانخواه، سرود دسته جمعی توسط کودکان عضو کانون اجرا شد.

همچنین کودکان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فومن نقاشی‌های خود را به این جوان تقدیم کردند و نسخه‌ای از کتاب «گلبرگ» که توسط نگار خطیبی نوجوان توانخواه به انتشار رسیده است را دریافت کردند.

احمدزاده رئیس شورای شهر فومن که به همراه همسر و فرزند خود در این برنامه شرکت کرده بود، ضمن آرزوی موفقیت برای این جوان و خانواده وی، ابراز امیدواری کرد با فرهنگ سازی درخصوص افراد توانخواه، شرایط بهتری برای حیات اجتماعی ایشان فراهم شود.

وی اظهار کرد: به منظور معرفی کتاب گلبرگ به مخاطبان به ویژه کودکان و نوجوانان، تعدادی از آن ها خریداری شد که میان کودکان و نوجوانان فومنی توزیع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *