کد خبر: 2245
تاریخ انتشار: 20/مهر/1397 - ساعت : ۲۳:۰۳

به آرامش رسیدن سپیدرود از نظر فنی و روانی/سرعت در ساخت ورزشگاه تختی انزلی

به آرامش رسیدن سپیدرود از نظر فنی و روانی/سرعت در ساخت ورزشگاه تختی انزلی

سپیدرود از نظر فنی و روانی به آرامش رسیده است


با آمدن علی کریمی سپیدرود از نظر فنی و روانی به آرامش رسیده و در شرایط خوبی قرار دارد.

 

به گزارش خط قرمز مریم بخشی در نشست خبری هفته تربیت بدنی و ورزش گفت با آمدن علی کریمی سپیدرود از نظر فنی و روانی به آرامش رسیده و در شرایط خوبی قرار دارد.

 

وی گفت حدود ۳ میلیارد تومان از بدهی های باشگاه سپیدرود در این مدت پرداخت شده و امیدواریم شرایط و نتایج روز به روز بهتر شود .

 

کار ساخت ورزشگاه تختی انزلی سرعت گرفته است


مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در خصوص سکوی تماشاگران ورزشگاه تختی انزلی نیز گفت : کار ساخت آن با جدیت در حال انجام است و پس از بازدید مسئولین شرکت توسعه و تجهیز وزارت روند ساخت سرعت گرفته است مریم بخشی در خصوص اعتبارات ورزشگاه ها نیز گفت : کوچکترین کاری در ورزشگاه ها با هزینه های بالایی انجام می شود در حالی که سال گذشته ما ۶ میلیارد تومان را به بازسازی ورزشگاه های رشت و انزلی اختصاص دادیم .

اما الان برای تجهیز و بازسازی نور ورزشگاه سردار جنگل ۱ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم . وی گفت پیگیری های فراوانی برای تعویض مسیر جاده فلکده به ورزشگاه سردار جنگل شده و با پیگیری مسئولین امر در حال انجام است .وی همچنین از مسئولین هیئت‌های ورزشی گیلان خواست در انتخاب روابط عمومی های هیئت پس از تأیید روابط عمومی اداره کل اقدام کنند و این مسئله در چند روز آینده به آنها ابلاغ خواهد شد .

 

مریم بخشی گفت متاسفانه بسیاری از هیئت‌های ورزشی ما فعالیت های خوب و زیادی دارند اما چون روابط عمومی ندارند یا از افراد خبره در این بخش مهم استفاده نمی‌کنند هیچ فعالیتی از آنها رسانه ای نمی شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *