کد خبر: 8232
تاریخ انتشار: 6/دی/1397 - ساعت : ۱۸:۴۲

بهره مندی 1300 نفر از اجرای ” طرح یلدانه” جمعیت هلال احمر

بهره مندی 1300 نفر از اجرای ” طرح یلدانه” جمعیت هلال احمر

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت : 1300 نفر با مشارکت 370 داوطلب خیر و پرسنل ،از طرح یلدانه هلال احمر استان با شعار “همدلی و مهربانی را گسترش دهیم ” بهره مند شدند.
به گزارش خط قرمز ، مهدی ولی پور گفت : این طرح به منظور دیدار باافرادی که بنا به دلایلی این شب را دور از خانواده بودند ،توسط اعضا و داوطلبان در سراسر شعب اجرا شد .
وی افزود : خانه سالمندان ، مرکز نگهدار ی معلولان و کودکان بی سرپرست ، بیمارستانها و پایگاههای امداد و نجات ، پایگاههای اورژانس ، ایستگاههای آتش نشانی ، خوابگاههای دانشجویی از جمله مراکزی بودند که خیرین داوطلب و کارکنان هلال احمر با خرید گل ، شیرینی،میوه و سایر تنقلات ، شب آیینی یلدا را در کنار این افراد گذراندند .
مدیر عامل هلال احمر گیلان بیان داشت : 12 مرکز معلولین ، 9 بیمارستان ، 2 مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست ، 5 پایگاه اورژانس ، 6 مرکز آتش نشانی ، 19 پایگاه امدادی هلال احمر از جمله این مکانها بودند .
وی بیان کرد : ارزش ریالی این خدمات ارایه شده در مراکز نامبرده مبلغ 80 میلیون ریال می باشد .
مهدی ولی پور افزود : این طرح با همکاری دو معاونت امور جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر اجرا شد.افراد نیکوکار با اهدای حداقل یک شاخه گل و یک انار به نزدیک ترین جای محل زندگی خود مراجعه نموده و در این شب آیینی در گسترش همدلی و مهربانی مشارکت کردند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *