کد خبر: 12797
تاریخ انتشار: 10/اسفند/1397 - ساعت : ۲۱:۴۹

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان؛دستگاه برتر در امر ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان؛دستگاه برتر در امر ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز

بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان به عنوان دستگاه برتر در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در سال 1396 از نظر هیئت داوری و نظارت آن دستگاه شناخته شد.
به گزارش خط قرمز _در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در امر توسعه فریضه نماز و براساس ارزیابی انجام گرفته از سوی ستاد اقامه نماز استان گیلان،بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان به عنوان دستگاه برتر در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در سال 1396 از نظر هیئت داوری و نظارت آن دستگاه شناخته شد و از عبداله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تقدیر به عمل آمد.
در همایش نماز استان از بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان به عنوان یکی از دستگاه های برتر در امر اقامه نماز تجلیل و لوح تقدیری به مدیرکل بنیاد اهدا گردید.
در این همایش حضرت حجت الاسلام و المسلمین حجازی رییس ستاد اقامه نماز استان گیلان با بیان اهمیت نماز با ذکر روایتی از رسول اکرم (ص) گفت:حضرت محمد (ص) دو چیز را نور چشم خود عنوان نموده است،یکی نماز و دیگری حضرت علی (ع) و این نشان دهنده ارتباط بین ولایت و نماز است.
وی بر توانمندسازی دستگاه‌ها برای اقامه نماز کارکنان تاکید کرد و گفت: ادارات و سازمان ها علاوه بر اقامه نماز، باید درجهت اشاعه این فرهنگ الهی در جامعه بکوشند.
در پایان این همایش از مدیران دستگاه های برتر در امر اقامه نماز و دستگاه های اجرایی با اهدای لوح تقدیر،تجلیل بعمل آمد.
در بخشی از لوح تقدیر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان آمده است:
عنصری که می تواند در همه احوال انسان را به بهشت ذکر نزدیک یا نزدیک تر کند نماز است و ترویج و تبلیغ آن اولین وظیفه همه انبیا و اوصیا بوده است. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *