کد خبر: 23099
تاریخ انتشار: 10/مرداد/1398 - ساعت : 16:45

برگزیدگان چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم گیلان معرفی شدند

برگزیدگان چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم گیلان معرفی شدند


مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: برگزیدگان چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در رشته‌های معارف و حدیث قرآنی در گیلان معرفی شدند.


حجت الاسلام ستار علیزاده  اظهار داشت: برگزیدگان مسابقات استانی قرآن کریم در رشته‌های معارف و حدیث مشخص شدند البته آزمون این افراد 20 تیرماه امسال به شیوه اینترنتی در استان گیلان برگزار شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان با اشاره به مشخص شدن برگزیدگان مسابقات قرآن کریم خاطرنشان کرد: مهدی حکیمی‌راد از ماسال، صفرعلی احدی از رشت و علی لاغر فیروزجائی از لنگرود جزء برگزیدگان رشته حدیث به ترتیب از نفر نخست تا سوم در بخش برادران هستند.

علیزاده به سایر برگزیدگان اشاره کرد و ابراز داشت: غلام‌رضا خداداد از فومن، نوید هوشمندپور ریک از تالش و محمد شعبانی از شفت دیگر برگزیدگان در رشته تفسیر قرآن کریم هستند که رتبه‌های برتر را از آن خود کردند.

وی با اشاره به برگزیدگان رشته حدیث در بخش خواهران اظهار داشت: در رشته حدیث بخش خواهران، سودابه رمضان‌پور از لنگرود، سیده‌زینب تقوی‌پور و مونا باغبان هنردوست از رشت رتبه‌های برتر را کسب کردند.

علیزاده افزود: در رشته تفسیر قرآن کریم بخش خواهران، مژگان نجفی از آستانه‌اشرفیه به عنوان نفر نخست، زهرا رنجبر چوبه از صومعه‌سرا و سیده‌معصومه اسماعیلی تسیه از رشت مشترکاً به عنوان نفر دوم و طیبه نوروزی فخبی از رشت نیز به عنوان نفر سوم انتخاب شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان خاطرنشان کرد: در رشته تفسیر موضوعی قرآن کریم در بخش خواهران نیز زهرا رویتوند از رشت، صدیقه بهار مست از فومن و مریم تقی‌زاده اشکوایی از رشت به عنوان نفرات نخسا تا سوم انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *