کد خبر: 8500
تاریخ انتشار: 10/دی/1397 - ساعت : ۱۱:۲۹

برگزیدگان چهارمین جشنواره ابوذر گیلان نیمه دی تجلیل می شوند

برگزیدگان چهارمین جشنواره ابوذر گیلان نیمه دی تجلیل می شوند

 

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به مراحل پایان داوری آثار ارسالی به جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان، 15 دی ماه برگزار می‌شود.


به گزارش خط قرمز محسن جعفری اظهار داشت: رسانه‌ها در بیان مشکلات مردم و محرومیت زدایی نقش بسزایی دارند و این رسالت باید با قوت ادامه یابد.
وی اشاره به اینکه بیان محرومیت‌ها از طریق رسانه‌ها موضوعی قابل توجه است، تصریح کرد: مشکلات و محرومیت های بسیاری در کشور وجود دارد که در سکوت باقی مانده و تصمیم و راهکاری برای حل آن در نظر گرفته نمی‌شود.
جعفری شغل خبرنگاری را رسالتی بزرگ و خطیر معرفی کرد و گفت: رسانه ها باید تلاش کنند چهره واقعی استان گیلان که را با تمام توانمندی‌ها و مشکلات به درستی منعکس کنند.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان افزود: خبرنگاران به عنوان چشم، گوش و زبان مردم می توانند بازوی قدرتمندی برای مسئولان باشند چرا که می توانند کاستی‌ها و مشکلات را با نگاه تیز بین خود مطرح کنند و از این طریق صدای مردم را به گوش مسئولان برسانند.
وی در ادامه به روزهای پایانی چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گیلان اشاره و خاطرنشان کرد: داوری نهایی آثار آغاز شده و به زودی نفرات برتر از سوی تیم داوری از مرکز اعلام می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه جشنواره ابوذر در بخش‌های تیتر، خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت، عکس، کاریکاتور و گزارش تلویزیونی برگزار شده ، بیان داشت: در مجموع هشت بخش، تعداد دو هزار و 64 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
جعفری با بیان اینکه مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره ابوذر گیلان با سخنرانی عزت‌الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود، گفت: این مراسم با ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری همراه خواهد بود.
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان یادآور شد: مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گیلان، ساعت 10 صبح روز 15 دی ماه 1397 در رشت برگزار می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *