کد خبر: 66222
تاریخ انتشار: 29/اردیبهشت/1403 - ساعت : ۱۸:۲۳

برگزاری سه رویداد بزرگ پرورش اندام در گیلان

برگزاری سه رویداد بزرگ پرورش اندام در گیلان

رئیس هیئت پرورش اندام استان گیلان خبر داد :، سه رویداد بزرگ هیات پرورش اندام گیلان در سال جاری برگزار می شود که به طور همزمان میزبان مسابقات پاورلیفتینگ بانوان در مجموعه یادگار امام ،اعزامی مسابقات مستر یونیورز و مسابقات پرورش اندام جام کاسپین در گیلان خواهیم بود .

دکتر سید حمید میرزاهد امروز عصر امروز در جمع رسانه های گروه به افتخارآفرینی قهرمانان پرورش اندام گیلانی بیان کرد: ورزشکاران پرورش اندام گیلانی پس از ۵۰ سال افتخار قهرمانی کشور را از آن خود کرد.

وی افزود: از ۳۰ ورزشکار حاضر در اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات مستر یونیورز، ۱۰ ورزشکار از گیلان هستند که این امر نشان از قدرت این استان در رشته بدن‌سازی و پرورش اندام دارد. به عبارتی در حال حاضر یک سوم اعضای تیم ملی پرورش اندام کشور از گیلان هستند،‌

دکتر حمید میرزاهد با تاکید بر افتخار آفرینی بانوان محجبه حوزه پرورش اندام تصریح کرد: بانوان ورزشکار،ثابت کردند که حجاب هیچگونه معذوریت و محدودیتی برای آنان بوجود نمی آورد.

رئیس هییت بدن سازی و پرورش اندام گیلان با اشاره به کسب ۳۲ در سال ۱۴۰۲ ،توسط ورزشکاران عرصه پر ورش اندام تاکید کرد: این مدال‌ها شامل ۱۱ مدال طلا و ۲۱ مدال نقره و برنز بوده است.

کسب کاپ طلایی برای نخستین بار توسط هیئت پرورش اندام گیلان

وی از کسب کاپ طلایی برای نخستین بار توسط هیئت پرورش اندام گیلان خبر داد و گفت: رشت بهترین میزبان استیج قهرمانی پرورش اندام معرفی شده است اما باید گفت که متاسفانه پس از شروع مسابقات به جز شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان از هیچ نهادی حمایت نشدیم.

حمید میرزاهد از لزوم حمایت جدی مسئولین از قهرمانان پرورش اندام استان سخن گفت و افزود: استان سالهاست که مقام قهرمانی را از آن خود کرد و امسال پس از،۳۰سال به سلطه تهران پایان و قهرمانان پرورش اندام گیلانی توانستند مقام اول را از آن خود کنند.

رئیس هیئت ورزش پرورش اندام گیلان با اشاره به برگزاری کلاس‌های مدون تربیت مربی در هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام، اظهار کرد: مربیانی که در رشته‌های بدن‌سازی و پرورش اندام فعالیت دارند، باید این آگاهی و علم را داشته باشند که ورزشکاران قادر به استفاده از چه داروهایی هستند و چه داروهایی را نباید مصرف کنند.

وی از برگزاری مسابقات پرورش اندام جام کاسپین به میزبانی گیلان در مجموعه ورزشی ۶ هزار نفره شهدای رشت خبر داد و تصریح کرد: نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند تا در رقابت‌های جهانی ارمنستان و مجارستان حضور یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *