کد خبر: 11126
تاریخ انتشار: 13/بهمن/1397 - ساعت : ۲۰:۰۷
گروه : اخبار / اقتصادی

برگزاری جلسه بررسی همکاری های پژوهشی شرکت گاز و دانشگاه گیلان

برگزاری جلسه بررسی همکاری های پژوهشی شرکت گاز و دانشگاه گیلان

به گزارش خط قرمز جلسه بررسی همکاری های پژوهشی شرکت گاز و دانشگاه گیلان با حضور مدیران و رؤسای شرکت گاز و اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه گیلان برگزار شد.

در این جلسه محمدرسول فلکیان رئیس امور پژوهش شرکت گاز ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین، هدف از برگزاری این جلسه را تعامل بیشتر با مراکز علمی و پژوهشی عنوان کرد.

همچنین بهروز مسعودی نیا معاون مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز با بیان اهمیت تعامل بخش صنعت با دانشگاه گفت: با توجه به سیاست شرکت گاز درجهت توسعه پروژه های کیفی، ارتباط با دانشگاه و استفاده از روشهای علمی در جهت اجرای پروژه ها باعث افزایش کارایی و بهره وری در ارائه خدمات بهتر به مردم و مشترکین می شود.

سپس دکتر متقی طلب عضو هیأت علمی و مدیر کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه گیلان ضمن قدردانی از برگزاری جلسه این جلسه از تلاش ها و زحمات مدیریت و کارکنان شرکت گاز در جهت خدمات رسانی به مردم استان و توسعه گازرسانی در گیلان قدردانی کرد.

وی با اشاره به حضور اساتید مرتبط با موضوع گاز در جلسه، ابراز امیدواری کرد نتایج این جلسه به تعریف پروژه های اجرایی در جهت بهبود فرایندهای عملیاتی تخصصی شرکت گاز منجر شود.

در ادامه محورها و سرفصل های عملیاتی شرکت از جمله روش های اندازه گیری جریان گاز، مانیتورینگ،IT، خوردگی و حفاظت از زنگ و HSE توسط رؤسای شرکت گاز برای اعضای هیئت علمی دانشگاه ارائه شد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *