کد خبر: 7507
تاریخ انتشار: 27/آذر/1397 - ساعت : ۱۴:۲۳

برگزاری جلسات داوری جشنواره های پژوهشگر برتر و پروپوزال برتر شهرداری رشت

برگزاری جلسات داوری جشنواره های پژوهشگر برتر و پروپوزال برتر شهرداری رشت

جلسات داوری جشنواره های پژوهشگر برتر و پروپوزال برتر شهرداری رشت برگزار شد.
به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش، جشنواره هایی با عنوان پژوهشگر برتر سال ۱۳۹۷-۱۳۹۶ و پروپوزال برتر سال ۱۳۹۷ شهرداری رشت برگزار گردید که پس از انتشار فراخوان، آثاری به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
به گزارش خط قرمز ، هدف از برگزاری این جشنواره ها شناسایی و تقدیر از تلاش های کارکنان در حوزه پژوهش های شهری، ایجاد انگیزه برای کارکنان جهت انجام پژوهش، شناسایی و مرتفع کردن چالش ها، حل مشکلات و معضلات، مواجهه با نقاط ضعف و تهدیدهای پیش روی شهر و شهرداری رشت و همچنین بهره گیری از نقاط قوت و پتانسیل های موجود از طریق دستیابی به راهکارهای عملیاتی بوده است.
گفتنی است پس از پایان زمان تعیین شده، کمیته داوری انتخاب پژوهشگر برتر، در روز یکشنبه مورخ ۹۷/۹/۲۵ بر اساس شیوه نامه به بررسی آثار ارسال شده پرداختند و یک نفر را به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب نمودند.
همچنین داوری بخش پروپوزال برتر در روز دوشنبه مورخ ۹۷/۹/۲۶ با حضور تیم داوری متشکل از معاونین شهرداری رشت، مدیریت نوسازی و تحول اداری و رئیس اداره مطالعات و پژوهش صورت گرفت.گفتنی است که ۱۱پروپوزال توسط کارکنان شهرداری رشت به اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت ارسال گردید که مورد بررسی داوران قرار گرفت.
 شایان ذکر است که ازبرگزیدگان دو جشنواره در نشست تخصصی حیات اجتماعی شهر که در ساعت ۱۵ الی ۱۹ روز سه شنبه بیست و هفتم آذر ماه در سالن اجتماعات سازمان آتش نشانی برگزار خواهد شد، با اهدای لوح و تندیس تقدیر بعمل خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *