کد خبر: 8776
تاریخ انتشار: 15/دی/1397 - ساعت : ۱۵:۰۷

برنامه “سرو قامتان” به‌زودی از سیمای مرکز گیلان پخش ‌می‌شود

برنامه “سرو قامتان” به‌زودی از سیمای مرکز گیلان پخش ‌می‌شود

سخنگوی سپاه قدس گیلان گفت:‌ برنامه سرو قامتان ویژه انعکاس عملکرد سپاه قدس گیلان در حوزه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی به زودی از سیمای مرکز استان پخش ‌می‌شود.

به گزارش خط قرمز ، روح‌الله پوراسماعیلی اظهار داشت: گروه تلویزیونی سپاه قدس گیلان در راستای انعکاس عملکردهای سپاه در حوزه خدمت‌رسانی به مردم و محرومیت‌زدایی برنامه‌ای را تحت عنوان سرو قامتان تهیه کرده و به‌زودی از سیمای مرکز گیلان پخش می‌کند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان از ساخت مجموعه‌ها و برنامه‌هایی در راستای انعکاس خدمت‌رسانی به مردم در مناطق مختلف استان سخن گفت و تصریح کرد: تولید حدود 5 مستند و نماهنگ در پنج ماهه اخیر امسال و پخش آن از رسانه ملی از جمله این فعالیت‌ها است.

پوراسماعیلی با بیان اینکه گروه تلویزیونی سپاه قدس گیلان نخستین برنامه تولیدی خود را به زودی در دی ماه آماده پخش می‌کند افزود: این برنامه که تحت عنوان سرو قامتان نامگذاری شده است با هدف انعکاس عمومی اقدامات سپاه قدس گیلان در حوزه محرومیت‌زدایی تولید و پخش می‌شود.

سخنگوی سپاه قدس گیلان به جدول پخش برنامه سروقامتان به صورت هر دو هفته یکبار از سیمای مرکز گیلان اشاره کرد و اظهار داشت: این برنامه تلویزیونی 25 تا 30 دقیقه‌ای که در دو بخش مجزا تهیه و تدوین شده است برای آگاهی عموم مردم قبل از پخش اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه نیمی از برنامه سرو قامتان به صورت تحلیلی است ابراز داشت: بحث و بررسی مسائل روز،‌ اقتصاد مقاومتی و اطلاع‌رسانی از خدمات سپاه قدس از جمله موضوعاتی است که در خلال قسمت‌های مختلف برنامه سروقامتان به آن پرداخته می‌شود.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان چهل سالگی انقلاب اسلامی و انعکاس اخبار سپاه را از دیگر موضوعات برنامه سروقامتان اعلام کرد و گفت: اطلاع‌رسانی از پروژه‌های عمرانی، اخبار،‌ همایش‌ها و جشنواره‌های بسیج و سپاه از دیگر سوژه‌های برنامه سرو قامتان است.

پوراسماعیلی از تلاش مجاهدت‌گونه و شبانه‌روزی نیروهای تبلیغات سپاه قدس گیلان برای تهیه و پخش این برنامه در سیمای مرکز گیلان سخن گفت و بیان داشت: امیدواریم برنامه سرو قامتان بتواند گوشه‌ای از دستاورهای عظیم انقلاب اسلامی و پبشرفت‌های حاصل شده را منعکس کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *