کد خبر: 3680
تاریخ انتشار: 5/آبان/1397 - ساعت : ۲۰:۱۰

بررسی پروژه های با قابلیت سرمایه گذاری در منطقه ۳ رشت

بررسی پروژه های با قابلیت سرمایه گذاری در منطقه ۳ رشت

برگزاری جلسه بررسی پروژه های با قابلیت سرمایه گذاری در منطقه ۳ برگزار شد

این جلسه با حضور برخی از مسئولین این منطقه در دفتر مهندس کحالی شهردار منطقه ۳ حول محور املاک و زمینهایی که قابلیت سرمایه گذاری دارند، برگزار شد.

به گزارش خط قرمز ، در این جلسه مهندس زهرا فروردین مسئول امور سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی منطقه ۳ در ابتدای جلسه از تهیه و تدوین بودجه سال ۹۸ و نامه ای که از سوی سرپرست شهرداری رشت با عنوان بررسی پروژه های عمرانی که قابلیت سرمایه گذاری در این منطقه دارند، سخن گفت.

وی افزود: حدود ۵ قطعه زمین در نقاط  مختلف منطقه ۳ که بعنوان حق السهم تفکیک در اختیار شهرداری قرار گرفته است، مستعد سرمایه گذاری و تعریف پروژه می باشد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه  که بخشی از بازگشایی مسیر آن در حوزه منطقه۳ می باشد و قابلیت تعریف بسته های سرمایه گذاری در این نقاط را دارا می باشد، اظهار داشت: با عنایت به از سر گرفتن کار تحقیقات و مطالعات مربوط به این پروژه می توان  از آن بعنوان یکی از پروژه های عمرانی قابل سرمایه گذاری در منطقه یاد کرد.

مهندس فروردین افزود: تعدادی از زمین های متعلق به شهرداری در منطقه ۳ با پتانسیل سرمایه گذاری در قالب پروژه های ملک از شهرداری از طریق سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی تعریف شده که متاسفانه تاکنون به ثمر نرسیده است.

وی از جمله این پروژه ها را چنین برشمرد؛ زمین فوتبال بلوار چمران که با رویکرد ورزشی در حال پیگیری بوده است، زمین جنب ساختمان در حال احداث منطقه ۳ در بلوار چمران، زمین عرصه پایانه گیل که در کمیسیون ماده ۵ مطرح گردیده و به شرط تفکیک عرصه، قابلیت تغییر کاربری و تعریف پروژه را دارد.

 به گزارش خط قرمز ، وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه پتانسیل های بالقوه و ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در شهر رشت به ویژه در شهرداری منطقه ۳ در حوزه های مختلف گردشگری و تفریحات، حوزه فرهنگ و هنر ، حوزه تجارت و کسب و کار و… وجود دارد، امید است که با برنامه ریزی و تدابیر لازم و پیگیری های مستمر از طریق سازمان سرمایه گذاری و تعامل سازنده با مناطق پنج گانه علاوه بر ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری، توسعه شهر و رفاه هر چه بیشتر شهروندان رشت را شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *