کد خبر: 9422
تاریخ انتشار: 23/دی/1397 - ساعت : ۱۷:۴۹

بخشدارکومله خبرداد : افتتاح سد بزرگ لاستیکی پهلوان بست در دهه فجر امسال

بخشدارکومله خبرداد : افتتاح سد بزرگ لاستیکی پهلوان بست در دهه فجر امسال

مازیار خداجو بخشدار بخش کومله در جلسه شورای اداری از افتتاح سد بزرگ لاستیکی پهلوان بست دراین بخش خبرداد.

به گزارش خط قرمز ، در جلسه شورای اداری مازیار خداجو بخشدار کومله درابتدا ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار راتبریک گفت و همچنین عملکرد ادارات بخش کومله را بسیار مطلوب عنوان کرد و افزود:امسال در چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم .انقلاب ما در اوج پختگی و افتخار است.وی افزود: درست است که مشکلات اقتصادی وجود دارد اگر این مشکلات وجود نداشت کشورما به” انقلاب” نام نمی گرفت.

وی با بیان اینکه هروقت نام ایران در دنیا به میان می آید کلمه انقلاب هم با آن تداعی می شود خاطرنشان کرد: ما انقلاب کردیم تا سرافراز باشیم و بحمدا…ما اکنون مقتدر هستیم.

خداجو اضافه نمود: امروز با افتخار در همین بخش کومله مدعی هستیم هیچ روستایی نداریم که زیرساخت نداشته باشد حتی روستاهای باقیمانده که داخل بافت روستایی هستندمانند کوچه ها هم آسفالت می شوند این خدمات را مدیون برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برکت خون شهدا می دانیم.

بخشدار کومله در ادامه از افتتاح سد بزرگ لاستیکی پهلوان بست دردهه مبارک فجر خبرداد و گفت:این سد بیش از ۶۰۰هکتار را در فاز اول مورد پوشش اب زراعی قرار می دهد و ۴۵۰ هزار متر مکعب قابلیت ذخیره آب و۱ وهفت دهم میلیون متر مکعب قابلیت آبگیری را دارد وی افزود: این سد حتی قابلیت دارد ۳۰۰۰هزار از اراضی شهرستان لنگرود را آبیاری نماید و همت بسیار بزرگی بود.

وی همچنین از احداث مجتمع تفریحی-رفاهی و گردشگری درحاشیه این سد خبردادو افزود:احداث این پروژه را شهرداری محترم برعهده گرفته است.
به گزارش خط قرمز ، بخشدار کومله همچنین از برگزار همایش بزرگ بسیج دراین بخش خبرداد و گفت :انشاا…این همایش بزرگ با مشارکت همه بسیجیان بخش وبا روستاها با همکاری دهیاران عزیز برگزار می شود.وی از جشن های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در دهه فجر بخش کومله سخن گفت و بیان داشت:امسال درچهلمین سال باید جشن ملی و غرورمان را با همت همدیگر و با امنیت کامل با همکاری دهیاران محترم،بسیج و نیروی انتظامی برگزار کنیم و به استکبار جهانی بفهمانیم که ما همچنان با اقتدار ایستاده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *