کد خبر: 7753
تاریخ انتشار: 30/آذر/1397 - ساعت : ۱۱:۵۰

با حضور ١٧ همکار بازنشسته و خانواده های آنان مراسم تجلیل و پاسداشت از خدمات این عزیزان برپا گردید

با حضور ١٧ همکار بازنشسته و خانواده های آنان مراسم تجلیل و پاسداشت از خدمات این عزیزان برپا گردید

تمامی همکاران بازنشسته بعنوان عضوی همیشگی در خانواده تامین اجتماعی از جایگاهی بالا برخوردارند .


به گزارش خط قرمز  بمنظور پاسداشت و تجلیل از خدمات صادقانه و تلاشهای همکاران تازه بازنشسته واحدهای تابعه در یکساله گذشته ، مراسمی با حضور مدیرکل ، معاونین ، روسای شعب ، روسای ادارات تخصصی و خانواده های این عزیزان برگزار گردید .

جمیل حق پرست ، مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان در این مراسم با اشاره به مقاطع مختلف زندگی از مدرسه ، دانشگاه ، سربازی ، اشتغال و … بعنوان برهه های متنوع در زندگی یاد نمود و افزود : تمامی این مراحل برای هر کسی در طول سالیان عمر اتفاق می افتد اما آنچه حائز اهمیت است کیفیت و نحوه گذران آن میباشد .

ایشان با بیان اینکه ، مایه مباهات و افتخار است که در جمع همکارانی خوب و توانمند هستیم که با عزت و سربلندی سالیان خدمتی را سپری نموده و به افتخار بازنشستگی نائل گردیده اند از همراهی و تحمل سختی های ناشی ازضرورت حضور مداوم این قشر توسط همسران و خانواده آنان قدردانی نمود .

حق پرست بازنشستگی همکاران را پایان ارتباط آنان با سازمان ندانسته و اذعان داشت : تمامی شما عزیزان عضوی همیشگی از این خانواده بزرگ میباشید و آماده برخورداری از تجربیات و نقطه نظرات ارزنده شما برای بهبود فرایندهای کاری میباشیم .

خشایار رسام رئیس کانون همکاران بازنشسته گیلان نیز ضمن قدردانی از برگزاری این نکوداشت ، از مدیرکل استان بعنوان یکی از نیروهای مطرح و پرافتخار سازمانی یاد نموده و اظهار داشت : مایه افتخار ماست که یک فرزند برومند از گیلان هدایتگر این مجموعه است .

ایشان همچنین با فراخوان از همکارانی که به تازگی به افتخار بازنشستگی نائل گردیده اند از آنان بمنظور شرکت و عضویت در فعالیتهای کانون بازنشستگان همکار دعوت بعمل آورد .

مدیرکل استان در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره همکاران سفرکرده از جمله زنده یاد سید تقی نوربخش مدیرعامل فقید سازمان ، شادی روح تمامی این یاران دیروز و سلامتی همراهان امروز را از پروردگار آرزو نمود .

در این مراسم از ١٧ همکار بازنشسته در دوره زمانی مهرماه سال ٩٦ لغایت مهر سالجاری قدردانی گردید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *